This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/deventer/huis-scharfstraat-19/17297965/

Description
Op een geliefde plek in Deventer, vlak bij het Nieuwe Plantsoen, staat deze karakteristieke twee-onder-één-kapwoning uit 1955. Een huis dat maar liefst 57 jaar met veel liefde is bewoond en altijd goed is onderhouden. Nu is het tijd voor een nieuwe eigenaar die er weer zijn of haar liefde van maakt.
De ligging is absoluut een pluspunt. Je woont in een prettige straat met het groene Nieuwe Plantsoen vlakbij. Heerlijk voor een wandeling, een rondje met de hond of een bezoekje aan het hertenkamp. Het huis heeft zelf ook een ruime tuin met veel privacy en groen waar het heerlijk verblijven is.
Ook de dagelijkse voorzieningen zijn dichtbij. Supermarkten, winkelcentra en scholen liggen in de omgeving en op de fiets ben je zo in de historische binnenstad van Deventer. Ook het NS-station en de uitvalswegen zijn goed bereikbaar.
Binnen
Via de entree kom je in de hal met toilet, trapopgang en toegang tot de woonkamer. De woonkamer is ruim, licht en overzichtelijk.
Aan de achterzijde ligt de open keuken. De huidige inrichting is functioneel, maar het geeft je alle vrijheid om hier iets moois en eigentijds van te maken. Vanuit de hal is ook de praktische, ruime kelder bereikbaar.
Op de eerste verdieping zijn drie ruime slaapkamers, waarvan één op het moment is gebruikt voor een sanitaire ruimte. De grote slaapkamer heeft een klein balkon. Ook deze verdieping biedt mogelijkheden om de indeling en afwerking naar eigen smaak aan te passen.
Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping met een ruime overloop en een vierde slaapkamer. Onder de schuine dakvlakken is daarnaast flink wat bergruimte aanwezig.
Buiten staat een vrijstaande ruime berging, ideaal voor fietsen, tuingereedschap en andere zaken.
Zie jij het al voor je?
Wonen in een zeer geliefde buurt met alle voorzieningen in de buurt. Een woning die geheel eigen gemaakt kan worden waardoor er tevens nog additionele waarde toe te voegen is. De basis, de ruimte en vooral de ligging zijn er al. Met liefde, aandacht en modernisering kun je hier een heerlijk huis van maken waar je jarenlang met plezier woont.
Goed om te weten:
twee-onder-één-kapwoning uit 1955;
circa 110 m² woonoppervlakte;
drie slaapkamers;
kelder en vrijstaande berging;
energielabel E;
volop mogelijkheden om te moderniseren en verduurzamen;
er is voorafgaand aan de verkoop een bouwkundige keuring uitgevoerd;
de woning wordt verkocht met een ‘as is, where is’-clausule.
Op zoek naar een huis waar je echt iets van jezelf van kunt maken, op een fijne plek in Deventer? Dan is Scharfstraat 19 zeker een bezichtiging waard!
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 525,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,773
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1955
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 110 m²
- Other space inside the building
- 7 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 300 m²
- Volume in cubic meters
- 412 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 3 stories and a basement
- Facilities
- Skylight, optical fibre, flue, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- DEVENTER B 13748
- Cadastral map
- Area
- 300 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 154 m² (14.00 metre deep and 11.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda