Rietzoom 2/1 kap woningen (Bouwnr. 23)3247 EL DirkslandDirksland noord
€ 609,950 v.o.n.
Description
Woningmodel Rietzoom ligt aan de groene zone. De grote raampartijen zorgen voor veel daglicht, terwijl accenten in het metselwerk de woningen een eigen karakter geven. Met twee parkeerplaatsen op eigen terrein en een aangebouwde gemetselde berging is het wooncomfort compleet. De woningen hebben een woonoppervlakte van circa 154 m2 en een kaveloppervlakte van circa 321 m2 t/m circa 400 m2.
Woningmodel Rietzoom is 6,54 meter breed en 10,74 meter diep. De ruime en lichte woonkamer aan de voorzijde is de perfecte plek voor een gezellige zithoek. De tuinzijde is ideaal voor je toekomstige droomkeuken Daarnaast heeft deze woning een aangebouwde gemetselde berging, erg handig.
Wil je meer ruimte in de keuken, bijvoorbeeld voor een stijlvol kookeiland? Kies dan voor een verlenging van 1,20 of 2,40 meter. Deze uitbreiding is mooi te combineren met tuindeuren en zijlichte waardoor je extra veel daglicht en een fijne verbinding met de tuin krijgt. Met de optie carport voeg je niet alleen praktisch gemak toe, maar het geeft je woning ook een fraaie uitstraling. Zo woon je helemaal naar jouw wens.
De eerste verdieping van deze woning heeft 3 slaapkamers en een badkamer met een ligbad, een douche, een wastafel en een tweede wandcloset. Wil je iets wijzigen op de verdieping? Laat het weten.
De zolder is een perfecte plek voor een speelruimte voor de kinderen of voor een handige werkplek. Hier staan technische installaties en is een aansluiting voor de wasmachine. Heb je andere ideeën? Vraag de kopers begeleider naar de mogelijkheden.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 609,950 vrij op naam
- Asking price per m²
- € 3,961
- Year of construction
- 2026
- Type of roof
- Gable roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 154 m²
- External storage space
- 15 m²
- Plot size
- 354 m²
- Volume in cubic meters
- 622 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
Energy
- Energy label
- Heating
- Partial floor heating and heat recovery unit
Cadastral data
- GOEREE-OVERFLAKKEE
- Cadastral map
- Area
- 354 m²
- Carport and parking place
© 2001-2026 funda