
Korte Heezenstraat 57001 BN DoetinchemStadscentrum
€ 349,000 k.k.
Eye-catcherCentraal wonen met veel ruimte: Welkom aan de Korte Heezenstraat 5!
Description
Centraal wonen met verrassend veel ruimte: Welkom aan de Korte Heezenstraat 5!
Dit royale appartement van maar liefst 192 m² ligt midden in het centrum van Doetinchem. Zodra je de deur uitstapt, sta je direct in de binnenstad met winkels, horeca en alle voorzieningen binnen handbereik. Met maar liefst vier slaapkamers en meerdere woonlagen biedt dit appartement volop ruimte op een centrale locatie.
Doetinchem bevindt zich in het hart van de Achterhoek en vormt de grootste stad van de regio. Je vindt hier een gevarieerd aanbod aan winkels, horeca, culturele activiteiten en evenementen.
De bereikbaarheid is goed: zowel busverbindingen als het treinstation liggen op korte afstand. Daarnaast zijn de snelwegen A18 en A12 en verbindingen richting omliggende dorpen eenvoudig te bereiken.
Indeling:
Entree (begane grond)
De entree van dit appartement bevindt zich op de begane grond. Vanuit de hal heb je direct toegang tot de trap naar de eerste verdieping.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping kom je uit op een ruime overloop die toegang geeft tot verschillende ruimtes. Aan de rechterzijde ligt de keuken, deze is uitgevoerd in een rechte opstelling en heeft direct toegang tot de patio - een fijne plek om buiten te zitten. Ook vind je hier de eerste badkamer, voorzien van een douche en een dubbel wastafelmeubel. Aan de linkerzijde bevindt zich de eerste, zeer ruime slaapkamer met praktische ingebouwde kastruimte. Verderop op de overloop bevinden zich een separaat toilet, de trapopgang naar de tweede verdieping en de woon-/eetkamer.
De woon-/eetkamer is een lichte ruimte met veel daglicht. Aansluitend ligt een ruime kantoorruimte, ideaal voor bijvoorbeeld thuiswerken of als extra kamer. Vanuit het kantoor is er eveneens toegang tot de patio én er is een tweede trapopgang naar de tweede verdieping.
Tweede verdieping
De tweede verdieping is bereikbaar via twee separate trapopgangen. Op deze verdieping bevinden zich drie slaapkamers. Eén van de slaapkamers beschikt over een eigen wastafel. Daarnaast is de tweede badkamer op deze verdieping aanwezig. Deze is uitgerust met een toilet, wastafel, douche en aansluiting voor de wasmachine.
Zolder
De woning beschikt over een praktische bergzolder, ideaal als extra opbergruimte.
Buitenruimte
Het appartement beschikt over een patio van ruim 20 m², een ruime en prettige buitenruimte die direct vanuit het appartement toegankelijk is.
Bijzonderheden:
- Uitzonderlijk ruim appartement;
- Woonoppervlakte van 192 m²;
- Gelegen in het centrum van Doetinchem;
- Energielabel C;
- Verdeeld over meerdere woonlagen;
- Ruime patio van ca. 20 m²;
- Vier ruime slaapkamers en twee badkamers;
- Praktische bergzolder;
Let op:
- In dit gebouw is geen liftinstallatie aanwezig;
- De VVE is nog in oprichting derhalve zijn niet alle gebruikelijk VVE stukken voorhanden.
Er is pas sprake van een rechtsgeldige koopovereenkomst als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend (schriftelijkheidsvereiste). Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst worden niet gezien als een "ondertekende overeenkomst".
Er wordt ten behoeve en op verzoek van verkoper een bankgarantie/waarborgsom van 10% van de koopsom opgenomen.
Er worden een ouderdomsclausule, een asbestclausule en een niet-zelfbewoningsclausule in de te sluiten koopovereenkomst opgenomen.
Aan deze objectinformatie kunnen geen rechten worden ontleend en deze informatie kan niet als aanbieding of offerte worden beschouwd. Indien u een aanbieding wenst, kan de makelaar deze, na goedkeuring door de opdrachtgever, op basis van specifieke gegevens verzorgen.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 349,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 1,818
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1950
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 192 m²
- Other space inside the building
- 11 m²
- Exterior space attached to the building
- 23 m²
- Volume in cubic meters
- 686 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, washstand, shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation and double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Proline (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- STAD-DOETINCHEM C 2147
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- STAD-DOETINCHEM C 2354
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Patio/atrium
- 18 m² (4 meter deep and 4,5 meter broad)
- Location
- In centre
- Garden
- Patio atrium
- Patio atrium
- 18 m² (4.00 metre deep and 4.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the south
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, parking garage and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- No
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda