This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/doetinchem/huis-de-gasperilaan-145/44505968/

Ruime tussenwoning I 3 slaapkamers I 2 dakkapellen I tuinkamer
Description
Wat een fijne plek om thuis te komen! Aan de De Gasperilaan 145 in Doetinchem woon je aan de rand van Dichteren, met een heerlijk vrij uitzicht over de weilanden. Deze nette tussenwoning heeft drie ruime slaapkamers, twee dakkapellen, een vaste trap naar zolder én een prachtige tuinkamer. Tel daar de verzorgde afwerking, energielabel A+ en de nette keuken bij op en je hebt een huis waar je zo je eigen thuis van kunt maken.
De woning ligt in een ruim opgezet deel van Dichteren, met veel groen en volop voorzieningen in de omgeving. Scholen, speelgelegenheden, sportvoorzieningen en winkels zijn goed bereikbaar. Ook recreatiegebied Stroombroek ligt in de buurt. Via de nabijgelegen uitvalswegen rijd je bovendien gemakkelijk richting Arnhem en Enschede. En misschien wel het mooiste aan deze plek: aan de voorzijde geniet je van een vrij en groen uitzicht over de weilanden.
Indeling
Begane grond
Je komt de woning binnen via de hal, die toegang geeft tot de woonkamer. De fraaie deuren met veel glas geven het interieur direct een mooie uitstraling. De woonkamer en keuken vormen samen een prettige leefruimte en zijn voorzien van een PVC-vloer. Aan de voorzijde kun je vanuit huis heerlijk vrij wegkijken over de weilanden. Achterin tref je de keuken, deze heeft strakke, lichte fronten en is netjes uitgevoerd met diverse inbouwapparatuur, waaronder een koelkast, vriezer, vaatwasser, combi-oven en inductiekookplaat. De ruime trapkast in de woonkamer biedt de nodige bergruimte. Via de gang kom je bij het toilet met een modern fonteintje, de trapopgang en de achterdeur.
Tuin
Aan de achterzijde van de woning wacht een fijne verrassing: de tuinkamer. Met glazen schuifwanden, verlichting en deels zonwering is dit echt een verlengstuk van het huis. Hier bevindt zich tevens een tweede keukenblok/bijkeuken. De deuren open zodra de zon zich laat zien of juist lekker beschut zitten wanneer het weer wat minder is. Zo geniet je een groot deel van het jaar van de tuin mede dankzij de infrarood verwarming. De achtertuin is netjes aangelegd en beschikt achterin over een houten berging met overkapping en een praktische achterom.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich drie ruime slaapkamers. Twee slaapkamers zijn voorzien van een dakkapel, waardoor er extra ruimte en veel licht is. De badkamer is compleet ingericht met een douchecabine, toilet en wastafelmeubel.
Tweede verdieping
Via een vaste trap bereik je de zolderverdieping. Hier vind je de opstelling voor de wasmachine en droger, de cv-ketel en de nieuwe WTW-installatie. De woning beschikt bovendien over een zonneboiler met collectoren. Daarnaast is er ruimte om hier een vierde slaapkamer te realiseren.
Enkele kenmerken:
- Bouwjaar 2003 en energielabel A+
- Heerlijk vrij uitzicht over de weilanden
- Drie ruime slaapkamers, waarvan twee met een dakkapel
- Vaste trap naar de zolderverdieping
- Woonkamer, keuken en trapkast zijn voorzien van een PVC-vloer
- Nette keuken met lichte fronten en diverse inbouwapparatuur
- Prachtige tuinkamer met glazen schuifwanden, verlichting en deels zonwering
- Verzorgd aangelegde achtertuin met houten berging, een overkapping en een achterom
- Fraaie hoge deuren in de gehele woning
- Nieuwe WTW-installatie
- Voorzien van een zonneboiler en collectoren
- Een fijne ligging aan de rand van Dichteren, met groen en voorzieningen binnen handbereik
Vrij uitzicht aan de voorzijde, een heerlijke tuinkamer aan de achterkant en verrassend veel ruimte in huis: De Gasperilaan 145 heeft het allemaal mooi voor elkaar. Zie jij jezelf hier al wonen? Neem contact op met Vredegoor Lanting Makelaars en kom de woning zelf bekijken. Here we go! De VANAF-prijs is € 389.000,- k.k.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 389,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,325
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2003
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 117 m²
- Exterior space attached to the building
- 17 m²
- External storage space
- 9 m²
- Plot size
- 150 m²
- Volume in cubic meters
- 408 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, rolldown shutters, and solar collectors
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler and heat recovery unit
- Hot water
- CH boiler and solar boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2014, in ownership)
Cadastral data
- AMBT-DOETINCHEM A 8493
- Cadastral map
- Area
- 150 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 66 m² (11.00 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda