Stadswerven De Hendrik - Blok C - Catharina (Bouwnr. 103)3313 DD DordrechtStadswerven
€ 632,900 v.o.n.
Description
VERKOOP BIJ INSCHRIJVING: GEEF JE VOORKEUREN DOOR VIA DE PROJECTWEBSITE VOOR 17 MEI A.S. OM 17.00 UUR.
Wie graag gasten ontvangt, heeft baat bij ruimte die niet meteen vol raakt. Dit appartement van circa 105 m² biedt een woonkamer voor lange avonden aan tafel en drie slaapkamers voor meer dan alleen slapen. Je kunt hier wonen met open armen, zonder dat het dagelijks gebruik rommelig wordt.
De woonkamer vormt het midden van het huis. Overdag is er ruimte voor een rustige werkplek in een aparte slaapkamer, ’s avonds verschuift alles naar de tafel en zithoek. Een logeerkamer blijft beschikbaar, handig voor familie of vrienden die blijven slapen.
Het balkon op het westen past bij borrels en late gesprekken. Je neemt de dag mee naar buiten en blijft nog even zitten terwijl de avond valt.
Het energielabel A+++ ondersteunt de verzorgde basis van het appartement. Samen met de gelijkvloerse opzet maakt dat het wonen rustig en praktisch.
De gezamenlijke binnentuin geeft nog een extra laag aan het woongebouw. Je gebruikt hem wanneer je wilt, voor een kort rondje buiten of een ontmoeting dichtbij huis.
- Woningtype: 4-kamer appartement
- Woonoppervlakte: circa 105 m²
- Aantal slaapkamers: 3
- Asking price
- € 632,900 vrij op naam
- Asking price per m²
- € 6,028
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- New property
- Year of construction
- 2026
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 105 m²
- Other space inside the building
- 5 m²
- Exterior space attached to the building
- 10 m²
- Volume in cubic meters
- 315 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator
- Located at
- 8th floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- District heating
Cadastral data
- DORDRECHT A 0
- Paid parking and parking garage
© 2001-2026 funda