This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/dordrecht/huis-mahonie-137/80818730/

Description
Wat een geweldige woning is dit! Deze 5 kamer woning is uitgebouwd waardoor er nu 4 ruime slaapkamers zijn. De inpandige garage is momenteel in gebruik als bijkeuken/berging. De achtertuin met luxe terrasoverkapping ligt gunstig op het westen en grenst direct aan het water!.
U kunt met gemak 2 auto’s op eigen terrein parkeren. Het energielabel is A.
Mahonie 137 ligt in de kindvriendelijke wijk Oudelandshoek en biedt veel voordelen: alle dagelijkse voorzieningen zoals de natuur, een winkelcentrum en scholen zijn aanwezig. Er is daarnaast een treinstation en de N3 met aansluiting op de A15/A16 is snel bereikbaar.
UITGELICHT
• Locatie: Oudelandshoek, gelegen aan het water.
• Grote woonkamer grenzend aan de tuin.
• 4 ruime slaapkamers.
• Inpandige garage (nu bijkeuken / berging)
• Parkeren op eigen terrein (2 auto’s)
• Tuin op het westen en direct aan het water
• Grote terrasoverkapping
• Moderne badkamer
• 10 zonnepanelen (2022)
• Energielabel A
• Dak vernieuwd (2021)
INDELING
Begane grond
De hal met garderobe, toilet en meterkast geeft toegang tot de inpandige garage, de trap naar de 1e verdieping en de woonkamer. Het moderne toilet is geheel betegeld en heeft een hangcloset.
De lichte en tuingerichte woonkamer beslaat de volledige breedte van de woning (circa 7.5 meter). Door de grootte van de woonkamer kunt u diverse opstellingen maken. De eiken vloerdelen geven het woongedeelte een warme uitstraling; deze loopt netjes door naar de keuken en de hal. De deur brengt u direct naar de tuin. Onder de trap is een handige provisiekast.
De prima open keuken ligt aan de voorzijde van de woning. Er is veel werk- en bergruimte beschikbaar. De koelkast is opvallend groot en er wordt momenteel op gas gekookt (elektravoorziening voor inductie is beschikbaar). De oven (Siemens) en vaatwasser (Bosch) zijn recent vernieuwd. Vanuit de keuken kijkt u mooi weg over het woonerf.
De inpandige garage is momenteel in gebruik als bijkeuken/berging. De wasmachine en wasdroger zijn hier ook geplaatst (2 aparte elektra groepen). Deze ruimte is geïsoleerd en voorzien van een gesealde grintvloer. Er zijn openslaande geïsoleerde kunststof deuren.
Via de trap in de hal bereikt u de 1e verdieping.
1e verdieping
De ruime overloop met extra berging en cv-kast geeft toegang tot de 4 slaapkamers en de badkamer. Drie slaapkamers zijn voorzien van bekabeld internet.
Slaapkamer 1 ligt aan de voorzijde en is momenteel de “master bedroom”. Het dak loopt schuin weg en maakt dit een speelse kamer.
Slaapkamer 2 is vergroot en ligt eveneens aan de voorzijde van de woning.
Slaapkamer 3 is vergroot en is nu zeer ruim. U kijkt mooi weg over de achtertuin en omgeving. Deze kamer is voorzien van een screen.
Slaapkamer 4 ligt aan de achterzijde van de woning en is momenteel in gebruik als werkkamer. Ook deze kamer is voorzien van een screen.
De ruime badkamer (2019) is geheel betegeld en heeft een grote inloopdouche met regendouche en handdouche, een breed wastafelmeubel met dubbele kraan en een hangcloset. De ruimte is voorzien van mechanische ventilatie.
De ruime berging is vanuit de overloop bereikbaar.
Buiten
De royale achtertuin is gunstig gelegen op het westen en meet maar liefst 8 breed bij 14 meter diep! Deze tuin grenst direct aan het water. De tuin is speels aangelegd met diverse vaste planten zoals Hortensia’s, rozen en een Prunus boom. Er zijn diverse elektrapunten, een buitenkast voor tuingereedschap en een watertappunt. Aan de achterzijde is een mooie terrasoverkapping geplaatst.
Deze grote terrasoverkapping is een heerlijke plek om te genieten! Ideaal om op hele warme dagen lekker in de schaduw te relaxen. Er is plek genoeg voor een grote lounge set en/of grote eettafel. Deze overkapping grenst direct aan het water. De verlichting is ook vanuit de woonkamer te bedienen.
De voortuin is gelegen op het oosten en biedt momenteel ruimte voor het parkeren van 2 auto’s op eigen terrein. Daarnaast zijn er plantenperken en siergrind. De mooie Magnolia boom bloeit prachtig in het voorjaar. Ook hier is een buitenkraan.
Ligging
De woning ligt in de populaire wijk Oudelandshoek. Deze wijk is gebouwd in de jaren negentig en heeft alle voorzieningen binnen handbereik zoals de natuur, scholen, winkels en openbaar vervoer. Maar ook de N3 met aansluiting op de A15/A16 ligt op korte afstand.
KENMERKEN
Type woning: Eengezinswoning, tussenwoning
Aantal kamers: 5
Aantal slaapkamers: 4
Bouwjaar: 1994
Ligging achtertuin: Westen
Gebruikersoppervlakte: ca. 134 m²
Inpandige garage/berging: ca. 16.6 m²
Perceel: 248 m²
Inhoud: ca. 484 m³
Locatie: Oudelandshoek
Elektra: 10 groepen, 3 aardlek- en 1 hoofdschakelaar (2019)
Zonnepanelen: 10 stuks (2022)
Verwarming: CV, Nefit (2011)
Parkeren: 2 parkeerplaatsen op eigen terrein + openbaar parkeren
Kadaster: Dordrecht, sectie R, nummer 2994
Energielabel: A
Oplevering: In overleg
AFMETINGEN
Begane grond
- Hal: ca. 4.5 m²;
- Toilet: ca. 0.90 x 1.16 m;
- Woonkamer: ca. 7.52 / 3.72 x 4.00 / 6.31 m;
- Kast: ca. 1.5 m²;
- Keuken: ca. 2.48 x 3.62 m;
- Garage/bijkeuken: ca. 2.70 x 5.92 m.
Eerste verdieping
- Overloop: ca. 6 m²;
- Berging/kast: ca. 1.30 x 1.67 m;
- Slaapkamer 1: ca. 4.86 x 3.43 m;
- Slaapkamer 2: ca. 2.56 x 4.42 / 5.06 m;
- Slaapkamer 3: ca. 4.46 x 3.43 m;
- Slaapkamer 4: ca. 3.00 x 3.43 m;
- Badkamer: ca. 1.98 x 3.00 m.
Buiten
- Voortuin: ca. 8.10 x 7.00 m;
- Achtertuin: ca. 8.10 x 13.75 m (inclusief overkapping);
- Terrasoverkapping: ca. 6.65 x 3.65 m.
Disclaimer
Nadrukkelijk vermelden wij dat deze informatieverstrekking niet als een aanbieding of offerte mag worden beschouwd. Aan deze gegevens kunnen derhalve geen rechten worden ontleend en zijn wijzigingen voorbehouden.
De vermelde afmetingen/ oppervlakten in deze informatie zijn gemeten op basis van de BBMI (Branche Brede Meetinstructie). De meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoer en van de meting.
Let op: een aantal foto’s in deze verkooppresentatie zijn genomen met een groothoeklens. Voor verkrijging van een reële indruk van de ruimten dient u de foto’s te spiegelen aan de vermelde afmetingen. Indien er plattegronden aan deze brochure zijn toegevoegd, houdt u er dan rekening mee dat deze plattegronden slechts een indicatie geven van de indeling.
Heeft u als geïnteresseerde deze woning bezichtigd met In Dordrecht Makelaardij, dan willen wij u graag verzoeken om ons binnen 3 werkdagen een reactie te geven. In Dordrecht Makelaardij verlangt bij een verkooptransactie dat de kopende partij t.b.v. de verkopende partij een bankgarantie stelt c.q. waarborgsom stort ter grootte van 10% van de koopsom kosten koper. Dit ter meerdere zekerheid tot nakoming van de verplichtingen die voortvloeien uit de koopakte voor de kopende partij.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 579,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,321
- Year of construction
- 1994
- Type of roof
- Shed roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 134 m²
- Other space inside the building
- 17 m²
- Plot size
- 248 m²
- Volume in cubic meters
- 484 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, and solar panels
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2011, in ownership)
Cadastral data
- DORDRECHT R 3841
- Cadastral map
- Area
- 248 m²
- Back garden
- 111 m² (13.75 metre deep and 8.10 metre wide)
- Garden location
- Located at the west
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and running water
- Insulation
- Completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda