This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/drachten/appartement-tjaarda-304-a/43363908/

Description
Aan de Tjaarda (De State) in Drachten bevindt zich op de tweede verdieping dit 2-kamer appartement.
Het complex heeft een afgesloten entree met 2 liften, postbussen en telefooninstallatie. Via de galerij bereikt u het appartement.
INDELING van het appartement:
Het appartement beschikt over een lichte woonkamer met grote raampartijen, wat zorgt voor een prettige natuurlijke lichtinval. De keuken staat in open verbinding met de woonkamer en heeft een eenvoudige keukenopstelling. Vanuit de woonkamer is er toegang tot het balkon welke op het westen is gelegen (middag en avond zon).
De ruime slaapkamer biedt voldoende plaats voor een tweepersoonsbed en kastruimte. De badkamer is voorzien van een douche, wastafel en toilet. Tevens bevindt zich hier de witgoedaansluiting en de IRC meter van het appartement.
Op de tussenlaag van het complex beschikt het appartement over een eigen inpandige berging, ideaal voor extra opslagruimte. Daarnaast is er op de begane grond een gezamenlijke fietsenberging aanwezig. Rondom het flatgebouw is voldoende parkeergelegenheid aanwezig.
De ligging is bijzonder gunstig: aan de overzijde van de straat bevindt zich het Transferium, waardoor het openbaar vervoer uitstekend bereikbaar is. Op korte afstand ligt het winkelcentrum Winkelcentrum De Wiken voor de dagelijkse boodschappen. Hier vindt u onder andere een supermarkt en diverse andere winkels.
Ook het centrum van Drachten is op korte fietsafstand bereikbaar, waar u een breed aanbod aan winkels, horecagelegenheden en voorzieningen aantreft.
Zeer goede ontsluiting met de rijksweg A7 en N31 richting Heerenveen, Leeuwarden en Groningen;
VERENIGING VAN EIGENAREN:
* U wordt volledig ontzorgd door de Vereniging van Eigenaren als het gaat om het onderhoud van het appartementencomplex;
* Bijdrage VVE bedraagt thans € 143,69,- per maand. Hier vallen o.a. opstalverzekering, watergebruik, schoonmaakkosten (van algemene ruimtes) en het onderhoud van het gebouw onder;
* Ten behoeve van het gebruik van 'warmte' (warm water en verwarming) wordt een maandelijks voorschot betaald, dit zal zijn tot het moment dat de cv-ketels zijn geïnstalleerd.
BEKIJK OOK DE VIDEO VAN DE WONING OP FUNDA.
Interesse in dit object? Neem uw eigen NVM aankoopmakelaar mee!
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 165,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,837
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 143.69 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1971
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 43 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 134 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Cadastral data
- DRACHTEN B 7762
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Periodic contribution
- Yes (€ 143.69 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda