This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/drachten/huis-fluessen-73/43116154/

Description
Op zoek naar een gezinswoning die afwijkt van de standaard en met een surplus aan ruimte en privacy?
Gevonden! In het meest gewilde deel van woonwijk De Drait staat deze onder architectuur gebouwde halfvrijstaande ATRIUM woning op een rustige stand aan de Fluessen. Met een tuingerichte en uitgebouwde woonkamer en een tuinligging op het zuiden met heel veel privacy. De achtertuin grenst namelijk aan een brede groenstrook. De perfecte woonlocatie als je van rust en privacy wilt genieten. Door het atrium heeft de woning een unieke indeling met o.a. een split-level woonkamer, ruime slaapkamers, een bijkeuken en grote berging/garage. Licht gecombineerd met ruimte en privacy kenmerkt dit woonhuis. Wij nemen je graag mee voor een nadere kennismaking.
Indeling
Begane grond
- entree
- lichte hal met garderobe
- toiletruimte met fonteintje
- meterkast met 8 groepen en 3 fasen
Woonkamer en Keuken
Verrassend veel ruimte en licht! Door de aanbouw aan de achterzijde van de woning met openslaande tuideuren biedt de woonkamer heel veel ruimte! En met de lichtkoepel én het atrium in het midden van de leefruimte komt er altijd veel daglicht naar binnen. De iets verlaagde en tuingerichte woonkamer is de plek voor je zithoek met TV en open haard en de vloerverwarming geeft comfortabele warmte in de kamer. De tuindeuren in de aanbouw van de woonkamer verbinden binnen met buiten op zomerse dagen. Je ervaart net dat beetje meer sfeer door de verlaging in de woonkamer.
Doordat de keuken in het midden van de leefruimte is, bij het atrium, is er ruimte voor een woonkeuken. Voor een goede indruk zijn er enkele impressies bijgevoegd in de fotopresentatie. De huidige keukenopstelling heeft naast de kastruimte een vaatwasser, een oven en een koelkast. Het werkblad is voorzien van een dubbele spoelbak. Bij de keuken, aan de voorzijde van de woonkamer is plek voor een grote gezinstafel.
- bijkeuken - de bijkeuken is aan de achterzijde en tegelijkertijd verbouwd met de aanbouw van de woonkamer, deze beschikt over een witgoedaansluiting en een stortbakje. Er is een tuindeur en een deur naar de garage.
- garage - de garage heeft een kelder en een elektrische kanteldeur met geïntegreerde loopdeur.
1e verdieping
- open trap vanuit de woonkamer
- overloop met het atrium en toegang tot drie slaapkamers, een berging, de badkamer en de toiletruimte
- separate grote toiletruimte met tweede toilet en wastafel
- berging met daglicht, een mooie optie voor een walk-in-closet of als hobbyruimte
- badkamer voorzien van een inloopdouche, een ligbad en een wastafel.
Slaapkamers
- royale tweepersoons-slaapkamer aan de voorzijde met deur naar een balkon
- een ruime kamer aan de achterzijde, verbonden met het atrium. Deze kamer kan zowel als slaapkamer of als thuiswerkkamer, atelier of als speelkamer voor kinderen worden gebruikt.
- derde slaapkamer aan de achterzijde
2e verdieping
- vaste trap
- overloop met kast met cv-opstelling
- vierde en ruime slaapkamer
Tuin, berging en garage
Groen aangelegde achtertuin. Bij de openslaande tuindeuren van de kamer is een terras. Hier kun je heerlijk de hele dag genieten van de zon! Je beschikt over een vrijstaande houten tuinberging. Je hebt ook een achterom achter het huis. Heel erg praktisch. Doordat de tuin grenst aan gemeentegroen en de parkachtige omgeving geniet je hier van heel veel privacy. De voortuin is verzorgd aangelegd met groene border en een lange oprit naar de garage. De garage heeft een kelder, een elektrische kanteldeur met geïntegreerde loopdeur en is vanuit de bijkeuken toegankelijk.
Overige informatie
- onder architectuur van de architect Roel Dragstra gebouwd
- energielabel C geldig tot 08.10.2035
- cv-ketel eigendom Nefit HRE bouwjaar 2015, geïnstalleerd in augustus 2016
- verwarming middels radiatoren en in de woonkamer tevens vloerverwarming
- deels HR++ glas/deels enkel glas, dakisolatie van het bouwjaar en gevelisolatie van 2013
- bodemisolatie in de vorm van schelpen
- buitenschilderwerk buitenom van 2023 en de dakbedekking is vervangen in 2015
Omgeving
De woning ligt in een kindvriendelijke straat nabij alle gewenste voorzieningen, scholen, wijkwinkelcentrum en uitvalswegen aan de rand van de groene wijk De Drait en dichtbij het buitengebied van Drachten met veel waterrijke en bosrijke wandelgebieden zoals Smalle Ee en Beetsterzwaag. Aan de andere kant van het aan de woning grenzende park bevinden zich de scholen en het wijkwinkelcentrum. Door de ligging aan de wandel- en fietspaden kunnen kinderen zonder oversteken veilig naar school lopen of fietsen. Het wijkwinkelcentrum biedt een breed scala aan winkels, waaronder supermarkten, een bakker, een slager, een kapper, kledingwinkel en een drogist. Daarnaast is ook kinderboerderij De Naturij op korte afstand.
Interessant? Wij verwachten van wel. Maak een afspraak voor een bezichtiging en denk aan uw NVM aankoopmakelaar.
Uit een overeenkomst vloeien pas verplichtingen voort als koper én verkoper de overeenkomst hebben ondertekend. Een mondelinge overeenkomst tussen een particuliere koper en particuliere verkoper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden er is geen koop zolang het koopcontract niet door beide partijen is ondertekend. De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Hoewel deze woningpresentatie met de grootst mogelijke zorg is samengesteld blijft de mogelijkheid bestaan dat er fouten en/of onvolledigheden in de omschrijving aanwezig zijn. Noch de verkoper, noch ons kantoor aanvaarden in dit geval enige aansprakelijkheid.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 385,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,406
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1977
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and other
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 160 m²
- Other space inside the building
- 16 m²
- Exterior space attached to the building
- 11 m²
- Plot size
- 267 m²
- Volume in cubic meters
- 601 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, passive ventilation system, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation
- Heating
- CH boiler, fireplace and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit HR combi (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- DRACHTEN D 1900
- Cadastral map
- Area
- 267 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 120 m² (12.00 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity and heating
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda