This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/dronten/huis-breeuwerstraat-20/43263085/

Breeuwerstraat 208251 HC DrontenOud-Dronten
€ 300,000 k.k.
Description
Let op: genoemde prijs betreft een “bieden vanaf prijs”.
Starters opgelet! Op loopafstand van het centrum van Dronten mogen wij jou namelijk deze fijne tussenwoning te koop aanbieden. Kenmerken van deze woning zijn veel daglicht, een royale bijkeuken, 3 slaapkamers op de verdieping, een praktische bergzolder én een zeer diepe tuin op het westen. Voor een boodschap of om een hapje te eten loop je zo het centrum van Dronten in. Hoe lekker is dat?
Indeling:
Begane grond:
Binnenkomst in de ruime hal met de meterkast, een praktische voorraadkast, de trapopgang naar de 1e verdieping, de toegang tot de keuken en de toiletruimte, die is betegeld in een rustige kleurstelling en is voorzien van een zwevend toilet. De keuken is lekker ruim en ingericht met een keukenblok, een gasfornuis met oven en een afzuigschouw. De vaatwasser is in de bijkeuken gesitueerd. Doordat de keuken in open verbinding staat met de woonkamer heb je hier vele mogelijkheden om de keuken verder uit te breiden. Een gezellig bar of een mooi eiland? Dat kan hier gewoon! Aansluitend aan de keuken heb je de mogelijkheid een eettafel te plaatsen, of je nu voor rond, ovaal of rechthoekig kiest. De zithoek is aan de voorzijde van de woning gesitueerd en doet mede door de erker sfeervol aan. Zowel aan de voor- als achterzijde beschik je over grote ramen. De hal, keuken en woonkamer zijn voorzien van een nette laminaatvloer. Aansluitend aan de keuken bereik je de royale bijkeuken, waar je naast veel bergruimte de aansluitingen voor de was- en droogapparatuur en een deur naar de tuin treft.
1e Verdieping:
Vanaf de overloop zijn de 3 slaapkamers, een vaste kast, de badkamer en de bergzolder bereikbaar. De slaapkamers zijn allemaal voorzien van inbouwkasten, ideaal! De gehele verdieping is voorzien van een laminaatvloer. Ook hier beschik je over grote ramen en een fijne lichtinval. De badkamer is van vloer tot plafond betegeld in een neutrale kleurstelling en ingericht met een douche met glazen cabine, een zwevend toilet, een wastafel met meubel, een spiegelkast én een raam.
Vliering:
Bereik middels het luik met steektrap de praktische bergzolder. Hier tref je de opstelling voor de cv-installatie, de mv-unit en een dakraam. De kerstspullen en de koffers? Die berg je hier gemakkelijk op!
Tuin:
De diepe tuin ligt op het westen, waardoor je veel van de zon kunt genieten. De tuin is goed in balans met een stukje gazon, vaste beplanting en tegels. De tuin biedt meer dan voldoende ruimte voor het creëren van meerdere zitjes. Achter in de tuin bevindt zich een grote berging (2024) die beschikt over elektra. Handig voor opslag van de fietsen en het tuingereedschap, maar ook zeker ideaal voor de klusser; ruimte genoeg voor een werkbank!
Bijzonderheden:
* Deze woning heeft energielabel C
* Gehele woning voorzien van HR++ glas
* Nette tussenwoning in een fijne wijk, op korte afstand van het centrum van Dronten
* Voorzien van 3 slaapkamers
* Voorzien van een royale bijkeuken
* Diepe tuin op het westen
* Aanvaarding in overleg
* Verkopende makelaar: De Makelaars van 5VOOR12 of neem je eigen NVM aankoopmakelaar mee!
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 300,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,371
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1965
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 89 m²
- Other space inside the building
- 4 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- External storage space
- 18 m²
- Plot size
- 203 m²
- Volume in cubic meters
- 329 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- DRONTEN A 1090
- Cadastral map
- Area
- 203 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in centre and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 119 m² (12.52 metre deep and 7.55 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Photos 43
Floorplans 4
© 2001-2025 funda














































