This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/edam/appartement-hoogstraat-6-b/43931029/

Hoogstraat 6-B1135 BZ EdamEdam-Oude kom
€ 595,000 v.o.n.
Description
APPARTEMENT MET TRAPGEVEL
Een royaal 3-kamer appartement met 93 m2 gebruiksoppervlak en een ruime berging op de begane grond waar de warmtepomp en boiler zijn gesitueerd. De woningbreedte van 6 meter zorgt voor veel leefruimte op de verdiepingen. Op de begane grond is de berging gesitueerd, met 8 m2 is dit bijzonder ruim.
Deze woning heeft een zeer hoogwaardig opleverniveau met een installatiepakket dat uniek is voor wonen in de historische binnenstad. De installaties van de woning zorgen ervoor dat u minimale energielasten heeft. Hierbij een opsomming;
- Warmtepomp met bodembron
- Deze warmtepomp staat gekoppeld aan de vloerverwarming
- Inclusief dekvloer met vloerverwarming gehele woning
- Warmwaterboiler
- Warmte terugwin ventilatie systeem
- Indeling met toiletruimte op 1e verdieping volgens verkooptekening
- Indeling met badkamer en toilet op 2e verdieping volgens verkooptekening
- Toilet inclusief sanitair en tegelwerk volgens technische omschrijving
De warmtepomp kan in de zomer koeler water dan de buitentemperatuur door de leidingen laten stromen, daarin onderscheiden deze nieuwbouwpanden zich van de bestaande oude panden in het historische centrum.
HOOGWAARDIG OPLEVERNIVEAU
Deze ruimte wordt verkocht met een verplicht af te nemen installatiepakket en wandindeling + badkamer op 2e verdieping de kosten hiervan zijn €75.000,-.
Wilt u de indeling anders? Dat kan!
Het voordeel van nieuwbouw is; de woning is nog vrij indeelbaar!
Wij kijken graag samen met u naar de ideale indeling voor uw situatie.
PARKEREN IN DE HISTORISCHE BINNENSTAD
Parkeren in een historische binnenstad kan lastig zijn, maar niet voor de koper van een nieuwbouwwoning in de Hoogstraat. Deze woning wordt aangeboden met een verplicht af te nemen parkeerplaats. Deze parkeerplaats bevindt zich aan de achterzijde van de woning op het middenterrein. De kosten van de parkeerplaats zijn € 25.000,-. Altijd verzekerd zijn van een parkeerplaats is een luxe!
APPARTEMENT MET ALLURE
De imposante trapgevel geeft een statige uitstaling aan het pand. De gevel is rijk aan metselwerkdetails, aan de top van de trapgevel wordt een pilaster uitgemetseld, aan de onderzijde loopt het metselwerk taps toe. Boven de raamkozijnen op de eerste en tweede verdieping worden vensterbogen gemetseld, binnen deze bogen worden de boogvelden als een maaswerk van metselstenen uitgevoerd. Op het uitgemetselde pilaster van de bovenste trede wordt een gevelanker met een extra grote schieter toegepast. Dit wordt een pand om trots op te zijn.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 595,000 vrij op naam
- Asking price per m²
- € 6,398
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Maisonnette
- Building type
- New property
- Year of construction
- 2025
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 93 m²
- Volume in cubic meters
- 410 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Number of stories
- 2 stories
Energy
- Energy label
- Not available
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- Complete floor heating, heat recovery unit and heat pump
- Hot water
- Electrical boiler
Exterior space
- Location
- In centre
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Photos 37
© 2001-2026 funda




































