This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/ede/appartement-dubceksingel-14/43323684/

Description
Op zoek naar een comfortabel en instapklaar appartement met extra’s? Dan is dit fijne 3-kamerappartement op de eerste verdieping absoluut het bekijken waard. De woning beschikt over een ruim balkon op het zuidwesten, een lichte woonkamer met aparte eethoek, een complete keuken, twee slaapkamers én een eigen parkeerplaats (separaat bij te kopen).
Daarnaast woon je hier in een verzorgd appartementencomplex met een financieel gezonde Vereniging van Eigenaren. Een uniek pluspunt is de gezamenlijke, groene binnentuin met een fraai aangelegde vijver – een heerlijke plek om even te ontspannen. Dit alles maakt het appartement tot een prettige plek om thuis te komen.
Ligging
De locatie is bijzonder gunstig. Winkelcentrum Stadspoort ligt op korte afstand en voorziet in alle dagelijkse benodigdheden zoals supermarkten, een bakker, slager, drogist en kapper. Ook een apotheek, gezondheidscentrum, bioscoop en congrescentrum Pathé en ziekenhuis Gelderse Vallei bevinden zich in de directe omgeving. Met de auto ben je snel op de A12 en A30 en het intercitystation Ede-Wageningen is eenvoudig per fiets te bereiken.
Pluspunten
+ Goed onderhouden 3-kamerappartement op de eerste woonlaag
+ Ruim balkon op het zuidwesten
+ Twee volwaardige slaapkamers
+ Royale en lichte woonkamer over de volledige breedte
+ Schuifpui naar het balkon
+ Lift in het complex aanwezig
+ Eigen berging in de onderbouw
+ Eigen parkeerplaats in de onderbouw (separaat bij te kopen)
+ Centrale ligging nabij winkels, openbaar vervoer en uitvalswegen
Indeling complex
Via de afgesloten hoofdentree met intercominstallatie kom je binnen in appartementencomplex Atrium.
Indeling appartement
Bij binnenkomst betreed je de hal met meterkast. Via een glazen wand en deur kom je in het eetgedeelte, dat een open verbinding heeft met de woonkamer en een mooi zicht biedt over de hele lengte van de woning. Vanuit de hal zijn de verschillende vertrekken bereikbaar.
De woonkamer strekt zich uit over de volledige breedte van het appartement en kenmerkt zich door de grote raampartijen die zorgen voor veel daglicht. Via de schuifpui is er directe toegang tot het ruime balkon, waar je geniet van privacy en een prettige ligging met zicht op de woonomgeving. De halfopen keuken is praktisch opgesteld langs één wand en biedt volop kastruimte. Deze is voorzien van: gaskookplaat, afzuigkap, oven, vaatwasser en koelkast.
Het appartement telt twee slaapkamers, waarvan een is gelegen aan de galerijzijde. De badkamer beschikt over een ligbad (whirlpool) met douche, een wastafelmeubel en extra opbergruimte. Het separate toilet is uitgevoerd met een hangend toilet en fonteintje.
Daarnaast is er een inpandige berging met opstelling van de C.V.-ketel (Nefit, 2011), mechanische ventilatie en aansluitingen voor wasmachine en droger. De woonkamer, hal en slaapkamers zijn afgewerkt met een laminaatvloer.
Parkeren en bergruimte
In de onderbouw bevindt zich een extra privéberging. Parkeren kan in de afgesloten parkeergarage. De bijbehorende parkeerplaats wordt aangeboden tegen een meerprijs van € 15.000,- kosten koper.
Kenmerken
Woonoppervlakte: 70 m²
Inhoud: 232 m³
Verwarming en warm water: CV-ketel Nefit (2011)
Isolatie: volledig geïsoleerd
Bouwjaar: 1995
Balkonligging: zuidwest
Oplevering: in overleg
Servicekosten: € 147, 51 (€ 139,08 voor het appartement en € 8,43 voor de parkeerplaats) per maand
Parkeerplaats: extra bij te kopen voor € 15.000,- k.k.
Koopovereenkomst
Bij de verkoop zal er een standaard NVM koopovereenkomst worden gehanteerd. Bij woningen welke ouder zijn dan 20 jaar, worden de volgende clausules opgenomen in de koopovereenkomst:
- Asbestclausule;
- Ouderdomsclausule.
Koop je de woning zonder voorbehoud van financiering? Dan zullen wij een termijn hanteren van 4 weken na het opstellen van de koopovereenkomst voor het storten van de bankgarantie/waarborgsom.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 350,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,000
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 147.51 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1995
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 70 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 219 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator, mechanical ventilation, passive ventilation system, sliding door, and TV via cable
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Baseline HRC24/CW3 (gas-fired combination boiler from 2011, in ownership)
Cadastral data
- EDE E 3505
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- EDE E 3505
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 147.51 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda