This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/ede/appartement-gildestraat-38/17399130/

Description
Centraal wonen met ruimte, zon én parkeergelegenheid
Midden in Ede wonen en toch een rustige plek hebben om thuis te komen? Dit ruime driekamerappartement aan de Gildestraat biedt precies die combinatie. Je beschikt over twee royale slaapkamers, een lichte woonkamer, een balkon op het zuiden en een eigen berging. Ook aan parkeren is gedacht: bij het appartement hoort een vaste, overdekte parkeerplaats en daarnaast bestaat de mogelijkheid om een tweede parkeerplaats bij te kopen. Dankzij de lift in het gebouw woon je hier bovendien volledig gelijkvloers. Een aantrekkelijke woonplek voor wie graag centraal woont en voorzieningen dichtbij wil hebben, zonder in te leveren op ruimte en gemak. Vanuit de Gildestraat wandel je zo het centrum van Ede in. Winkels, supermarkten, restaurants en terrassen liggen op korte afstand. Ook de markt, het treinstation en de uitgaansgelegenheden zijn eenvoudig bereikbaar. Dat maakt de locatie geschikt voor wie graag de levendigheid van het centrum opzoekt, maar thuis juist prijs stelt op een rustige woonomgeving. Voor veel dagelijkse zaken heb je de auto hier nauwelijks nodig.
Het appartementengebouw
Je komt binnen via de gezamenlijke entree van het complex. Hier vind je onder andere de brievenbussen, het trappenhuis en de lift. De entree is voorzien van een intercom, zodat je vanuit het appartement kunt horen wie er aanbelt.
De lift brengt je naar de verdieping van het appartement. Ook de toegangsdeuren in de algemene ruimten zijn automatisch te openen.
Welkom binnen
Achter de voordeur begint de ruime hal, die de verschillende vertrekken met elkaar verbindt. Hier bevinden zich onder andere de meterkast en de garderobe. Vanuit de hal loop je verder naar het hart van het appartement: de woonkamer.
Een woonkamer met volop licht
Wat direct opvalt, is de royale breedte van de woonkamer. Met meer dan zeven meter is er alle ruimte om een fijne zithoek en een apart eetgedeelte te creëren.
De woonkamer ligt aan de zuidzijde en de grote raampartijen zorgen voor veel natuurlijke lichtinval. De ruimte laat zich daardoor gemakkelijk naar eigen smaak indelen. Een grote bank, een royale eettafel of juist wat extra ruimte rondom de meubels: hier kun je verschillende kanten mee op.
Vanuit de woonkamer bereik je direct het balkon.
Keuken
Aansluitend aan het eetgedeelte bevindt zich de keuken. Door de ligging bij de woon- en eetkamer staan koken en samenzijn hier dicht bij elkaar. Je hebt de keuken binnen handbereik van de eettafel en houdt tegelijkertijd verbinding met de woonkamer.
Twee royale slaapkamers
Aan de noordzijde bevinden zich twee royale slaapkamers. De grootste kamer leent zich uitstekend als hoofdslaapkamer. De tweede slaapkamer geeft je juist vrijheid in het gebruik: richt hem in als slaapkamer, logeerkamer, thuiskantoor of hobbyruimte.
Juist die extra kamer maakt het appartement interessant als je regelmatig thuiswerkt of simpelweg graag wat meer ruimte tot je beschikking hebt.
Badkamer
De badkamer bereik je vanuit de centrale hal en beschikt over een ruime inloopdouche en designradiator.
Buiten zitten op het zuiden
Op zonnige dagen hoef je niet naar buiten om een fijn plekje te zoeken. Vanuit de woonkamer stap je het eigen balkon op. Dankzij de ligging op het zuiden is dit een aantrekkelijke plek om van de zon en het uitzicht op de omgeving te genieten. Zo heb je midden in het centrum toch een eigen buitenruimte waar je bijvoorbeeld 's ochtends met een kop koffie of later op de dag met een drankje kunt neerstrijken.
Parkeren en bergen
Parkeerruimte is op een centrale locatie natuurlijk een groot pluspunt. Bij het appartement hoort daarom een vaste, overdekte parkeerplaats. Wil je graag ruimte voor een tweede auto? Dan bestaat de mogelijkheid om een tweede parkeerplaats optioneel bij te kopen. Daarnaast hoort bij het appartement een eigen (fietsen)berging, zodat je ook fietsen en andere spullen afzonderlijk kunt stallen.
Bijzonderheden
• Ruim driekamerappartement op een centrale locatie in Ede;
• Royale woonkamer van meer dan zeven meter breed;
• Veel lichtinval door de grote raampartijen;
• Twee royale slaapkamers;
• Balkon op het zuiden;
• Gelijkvloers bereikbaar met de lift;
• Eigen (fietsen)berging;
• Vaste, overdekte parkeerplaats;
• Mogelijkheid om een tweede parkeerplaats bij te kopen;
• Winkels, horeca en supermarkten op korte afstand;
• Stadspark, weekmarkt en treinstation eenvoudig bereikbaar.
Iets voor jou?
Wil je de deur uitstappen en direct alle voorzieningen van het centrum binnen handbereik hebben, maar thuis juist genieten van ruimte en rust? Dan is dit appartement aan de Gildestraat zeker het bekijken waard. Plan een bezichtiging en ontdek zelf wat deze plek te bieden heeft!
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 208 per month
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 369,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,393
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2001
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 84 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 278 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Outdoor awning, elevator, and mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2020, in ownership
Cadastral data
- EDE K 16242
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Sun terrace
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda