This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/ede/appartement-jan-th-tooroplaan-25/44480845/

Jan Th. Tooroplaan 256717 KA EdeReehorst
€ 324,500 k.k.
Description
Ben je op zoek naar een volledig instapklare, zojuist hoogwaardig gerenoveerde woning met een heerlijke tuin op het westen? Deze sfeervolle tussenwoning aan de Jan Th. Tooroplaan 25 in Ede is in 2026 compleet gemoderniseerd, beschikt over een gunstig energielabel C en biedt de perfecte kans voor starters of jonge ondernemers die zonder te klussen direct willen genieten van een zo goed als nieuw huis!
Bij binnenkomst valt direct op met hoeveel oog voor detail deze woning is vernieuwd. Met 68 m² efficiënt ingedeelde woonoppervlakte, twee volwaardige slaapkamers en een splinternieuwe keuken en badkamer ontbreekt het je hier aan niets. Het huis uit 1965 is extra comfortabel en energiebewust gemaakt doordat de wanden extra zijn geïsoleerd. De kers op de taart is de ruime, diepe achtertuin op het westen, waar je na een werkdag optimaal geniet van de middag- en avondzon.
De Locatie: Centraal en comfortabel wonen
De Jan Th. Tooroplaan is gunstig gelegen in een gevestigde en rustige woonomgeving in Ede. De ligging ten opzichte van alle dagelijkse voorzieningen is uitstekend te noemen: op korte afstand bevinden zich diverse supermarkten, basisscholen, kinderopvang en medische faciliteiten. Het bruisende centrum van Ede, met haar uitgebreide aanbod aan winkels, restaurants en cultuur, is snel en gemakkelijk per fiets bereikbaar. Ook de logistieke aansluiting is optimaal: het openbaar vervoer (NS-station) ligt nabij en via de nabijgelegen uitvalswegen rijd je binnen enkele minuten op de A12 of A30 richting Utrecht, Arnhem en Amersfoort.
Ben je benieuwd naar de hoogwaardige renovatie, de gloednieuwe keuken en de heerlijke tuin van de Jan Th. Tooroplaan 25? Neem direct contact met ons op voor het plannen van een bezichtiging!
Belangrijkste kenmerken:
- Splinternieuw afwerkingsniveau: In 2026 compleet van top tot teen gerenoveerd en gemoderniseerd;
- Luxe koken & Sanitair: Uitgerust met een gloednieuwe inbouwkeuken en een moderne badkamer met grote inloopdouche;
- Zonrijke buitenruimte: Ruime, groen opgezette achtertuin perfect gesitueerd op het zonnige westen;
- Extra geïsoleerd: Wanden zijn extra na-geïsoleerd voor een aangenaam leefklimaat en lagere stookkosten;
- Heerlijk licht: Grote raampartijen die zorgen voor een opvallend lichte en open sfeer in de leefruimtes;
- Toplocatie: Rustig gelegen, doch op uitstekende afstand van winkels, het centrum en uitvalswegen.
Indeling
Appartement: Licht, open en splinternieuw
Bij binnenkomst tref je de entreehal met de meterkast, een modern, vernieuwd toilet en de trapopgang. Vanuit de hal loop je door naar de lichte en knusse woonkamer. Dankzij de grote raampartijen geniet deze ruimte van een uitstekende, natuurlijke lichtinval en een directe, prettige wegkijk op de eigen achtertuin. De woonkamer biedt een strakke basis voor een comfortabele zithoek en een gezellige eethoek.
De open keuken is in 2026 volledig nieuw geplaatst en uitgevoerd in een eigentijdse stijl. De keuken beschikt over een strakke opstelling met voldoende werk- en opbergruimte en is compleet uitgerust met hoogwaardige, nieuwe inbouwapparatuur. Via de achterdeur loop je zo het terras op, waardoor binnen en buiten op zomerdagen naadloos in elkaar overlopen.
Twee strakke slaapkamers en een luxe badkamer
Vanuit de hal heb je toegang tot de twee slaapkamers en de moderne badkamer.
Slaapkamer I: De royale hoofdslaapkamer biedt meer dan voldoende ruimte voor een groot tweepersoonsbed en een uitgebreide garderobekast.
Slaapkamer II: Een uitstekend bemeten tweede slaap- of kinderkamer, welke door haar rustige ligging ook perfect kan dienen als inloopkast of comfortabele thuiswerkplek.
De badkamer is in 2026 compleet verbouwd tot een moderne, luxe ontspanningsruimte. De badkamer is volledig betegeld in een eigentijdse kleurstelling en voorzien van een royale inloopdouche en een strak wastafelmeubel.
De Tuin: Jouw eigen groene oase met avondzon
De achtertuin is verrassend ruim en biedt door haar gunstige ligging op het westen de ideale zonligging voor de middag- en avonduren. De tuin is verzorgd ingericht met een mooie balans tussen groen en bestrating, waardoor er plek genoeg is voor een royaal terras, een comfortabele loungeset of een gezellige barbecue met vrienden.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar: 1965 (in 2026 volledig gerenoveerd);
- Woonoppervlakte: 68 m² optimaal benut leefcomfort;
- Energielabel: C (wanden zijn extra geïsoleerd);
- Parkeren: Voldoende openbare parkeergelegenheid direct voor de deur en in de straat.
Koopovereenkomst:
Bij de verkoop zal er een standaard NVM koopovereenkomst worden gehanteerd. Bij woningen welke ouder zijn dan 20 jaar, worden de volgende clausules opgenomen in de koopovereenkomst:
- Asbestclausule (woningen voor 1994);
- Ouderdomsclausule (20 jaar).
- Niet-bewonersclausule
Bij aankoop zonder financieringsvoorbehoud geldt een termijn van zes weken na het opstellen van de koopovereenkomst voor het storten van de waarborgsom of bankgarantie.
Deze informatie is met zorg samengesteld. Er wordt geen aansprakelijkheid aanvaard voor eventuele onvolledigheden of onjuistheden. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 324,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,772
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 145.00 per month
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1965
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 68 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 224 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre and mechanical ventilation
- Located at
- Ground floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2026, in ownership)
Cadastral data
- EDE D 5145
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 34 m² (3.60 metre deep and 9.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 145.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda