
Description
Op een uitstekende locatie, aan de rand van het centrum van Ede, met alle voorzieningen binnen handbereik tref je dit 2-kamer appartement met 60m² woonoppervlakte. Met een eigen parkeerplaats in de afgesloten én overdekte parkeerkelder hoef je nooit meer te zoeken naar een eigen parkeerplaats. Naast de voorzieningen in het centrum van Ede bevinden zich ook het treinstation Ede-centrum, diverse uitvalswegen, uitgestrekte bossen en de Ginkelse Heide in de nabijheid. De bushalte en supermarkt Albert Heijn zijn op loopafstand te vinden.
Het appartement bevindt zich op de tweede verdieping van het complex 'Nieuw Amsterdam' gelegen voorzien van een lift, intercom en een brede galerij en binnenplaats. Dankzij de raampartijen geniet het appartement van een fijn natuurlijk licht, en heb je vanaf de woonkamer uitzicht over de straat. Het appartement over een woonkamer en een half open keuken met een keuken in hoekopstelling voorzien van diverse inbouwapparatuur. De slaapkamer is gelegen aan de galerij zijde en beschikt over een vaste kast. De volledig betegelde badkamer in lichte kleurstelling is voorzien van een douchecabine, wastafel met wastafelmeubel en toilet. In de onderbouw van het complex heb je toegang tot een eigen berging van circa 4m² en een eigen parkeerplaats. Ideale ligging, vlakbij het centrum en de Edese bossen!
Alle feiten op een rij:
- 2-kamer appartement gelegen op de 2e verdieping
- Eigen parkeerplaats en berging in de afgesloten parkeerkelder
- Het complex 'Nieuw Amsterdam' is voorzien van lift, intercom en een brede galerij en binnenplaats
- Op loopafstand van het centrum van Ede
- Nabij diverse voorzieningen en uitvalswegen
- Het appartement staat momenteel leeg, de foto's geven een goede impressie en onlangs zijn alle wanden opnieuw geschilderd (m.u.v. badkamer en bergkast)
- De vereniging van eigenaren is actief en gezond, de maandelijkse bijdrage bedraagt circa € 126,-
Indeling
Via intercom-installatie is er toegang naar de lift en trappenhuis, en is het appartement vanuit de galerij te betreden.
Bij binnenkomst in de hal is er toegang naar de woonkamer, badkamer, vaste bergkast en de slaapkamer aan de galerijzijde. De lichte woonkamer (27 m2) is voorzien van een laminaatvloer en een half open keuken. De keuken is opgesteld in hoekopstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur.
De slaapkamer is circa 12m² groot en voorzien van een vaste kast. De badkamer beschikt over een douchecabine, toilet en wastafel. In de hal tref je de bergkast met witgoedaansluiting en de C.V. opstelling. Het appartement heeft in de parkeerkelder een eigen berging en parkeerplaats.
Koopovereenkomst:
Bij de verkoop zal er een standaard NVM koopovereenkomst met aanvullende de niet zelfbewoningsclausule worden gehanteerd. Bij woningen welke ouder zijn dan 20 jaar, worden de volgende clausules opgenomen in de koopovereenkomst:
- Asbestclausule
- Ouderdomsclausule
Koop je de woning zonder voorbehoud van financiering? Dan zullen wij een termijn hanteren van 14 dagen na het opstellen van de koopovereenkomst voor het storten van de bankgarantie/waarborgsom.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 298,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,967
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 126.00 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2006
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 60 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 150 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Pendik (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- EDE K 16791
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- EDE K 16791
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in centre
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Garage
- Type of garage
- Underground parking and parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking and parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 126.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Photos 24
© 2001-2025 funda























