This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/ede/huis-ceramlaan-14/44490569/

Description
Duurzame woning (energielabel A++) met 4 slaapkamers en een zonnige tuin, op een paar minuten fietsen van het centrum
Bewoner: "Ik ervaar deze woning als erg comfortabel, met name door de goede isolatie, vloerverwarming en de rustige ligging..."
Om de hoek van het Proosdijpark, in een rustige zijstraat van de Proosdijerveldweg, staat deze duurzame woning met energielabel A++. Met vier slaapkamers, een luxe badkamer, ruime keuken en een woonkamer met schuifpui naar de tuin worden veel woonwensen ingevuld. Parkeergelegenheid is er aan de voorzijde en de achtertuin met achterom heeft een gunstige ligging op het zonnige zuiden. Wat een fijne plek is dit, in een reeds bestaande woonwijk net buiten het centrum!
Aan de Veenderweg en de Proosdijderveldweg stopt de bus, die je onder andere naar het centrum en het station brengt. Liever met de fiets? Het is maar een paar minuten naar de bekende winkelstraten. Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij winkelcentrum Rozenplein en in een straal van 1 kilometer rondom de woning vind je sportvoorzieningen, basis- en middelbaar onderwijs. Het project met slechts 18 woningen, genaamd Ceram, is destijds ontworpen door Theo Verburg Architecten uit Ede.
De indeling is als volgt:
Begane grond:
In de fraaie hal zijn de meterkast en de toiletruimte, met stijlvol tegelwerk en modern sanitair. Ook voor een moderne kapstok of garderobe is genoeg plek in deze lichte ontvangstruimte. De houten vloer met vloerverwarming ligt niet alleen hier, maar ook in de woonkamer en keuken.
Als je in de woonkamer staat, ervaar je direct het thuisgevoel. Lichte kleuren bepalen de sfeer en een grote, donkere schuifpui aan de zonnige zuidkant zorgt voor een optimale verbinding met de tuin. Het zitgedeelte heeft een breedte van circa 4.50 meter en ook deze woning heeft een onmisbare trapkast, waardoor de trap grotendeels uit het zicht is.
Aan de voorzijde, bij de deur naar de hal, is de keuken. Wat opvalt is de breedte van bijna 3 meter, waardoor er genoeg plek is voor een grote hoekopstelling. De bewoner heeft gekozen voor een antraciet grijze keuken met een betonlook aanrechtblad, voorzien van alle benodigde inbouwapparatuur: een inductie kookplaat, afzuigkap, vaatwasser, combi-oven, koelkast en een vriezer.
Eerste verdieping:
Er zijn twee nagenoeg even grote slaapkamers aan de achterzijde, die nu als tweepersoons logeerkamer en als kleedruimte in gebruik zijn. De ruime master bedroom, over de hele breedte van het huis, is aan de voorzijde. Deze kamer heeft ramen tot vloerhoogte, waardoor er mooi uitzicht op de rustige straat is. In alle kamers ligt laminaat en het geheel maakt een zeer goede indruk.
De badkamer is uitgevoerd in mooie kleuren, die het gevoel van luxe oproepen. Bij de inloopdouche is een zwarte wand met glas geplaatst, boven het wandcloset zie je een mooi nisje en op het badmeubel staat een prachtige wastafel. Een plaatje!
Tweede verdieping:
Een vaste trap geeft toegang tot de tweede verdieping, met een overloop als beginpunt. Vanaf hier is er toegang tot een slaapkamer en een multifunctionele ruimte, die deels als wasruimte in gebruik is. Ook op deze etage ligt laminaat en door de grote dakramen valt veel licht naar binnen.
Exterieur:
Via de grote schuifpui is de mooi aangelegde tuin op het zuidoosten te bereiken. De beplanting staat in een verhoogde border en in het achterste deel, naast de berging, is een poort naar de steeg. Bij de achtergevel zie je niet alleen een buitenkraan en een verlichtingspunt, maar ook een rolluik en een elektrisch bedienbaar zonnescherm. Extra’s waar je wat aan hebt, want ze zorgen voor verkoeling in huis en op het terras.
Bijzonderheden:
- Houten kozijnen met HR++ glas;
- Stadsverwarming;
- Vloerverwarming op de begane grond;
- Diverse rolluiken en een elektrisch bedienbaar zonnescherm;
- Energielabel A++.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 399,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,837
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2023
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 104 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 95 m²
- Volume in cubic meters
- 350 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, rolldown shutters, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- District heating
- Hot water
- Central facility
Cadastral data
- EDE K 18880
- Cadastral map
- Area
- 95 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 27 m² (6.80 metre deep and 4.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda