This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/ede/huis-gerard-doustraat-98/43226754/

Gerard Doustraat 986717 MN EdeElskamp
€ 395,000 k.k.
Eye-catcherTussenwoning met o.a. dubbele dakkapel en parkeren op eigen terrein!
Description
Gelegen in de kindvriendelijke wijk Maandereng staat aan Gerard Doustraat 98 in Ede een gezellige tussenwoning met carport te koop. De woning is gebouwd in 1984, volledig geïsoleerd en beschikt over energielabel A. De woning is door de jaren heen keurig onderhouden en klaar om zo te betrekken. Er is o.a. een sfeervolle woonkamer met open keuken in hoekopstelling en een fijne eethoek. Op de verdieping zorgen twee dakkapellen voor extra licht en ruimte. Aan de achterzijde vind je een heerlijke tuin, terwijl aan de voorzijde een vrijstaande stenen berging en een carport aanwezig zijn voor comfortabel parkeren. Het perceel is 176 m² en de woning ligt op korte afstand van winkelcentrum De Stadspoort, scholen, sportverenigingen, een bioscoop, ziekenhuis De Gelderse Vallei en diverse uitvalswegen, zoals de A12. Ook de natuur is dichtbij: het Hoekelumse Bos en de Ginkelse Heide liggen om de hoek.
Deze woning heeft een eigen website met o.a. fullscreen foto's. Kijk op gerarddoustraat98.nl voor alle informatie.
Indeling
Via de entree kom je in de hal met toiletruimte, meterkast (inclusief glasvezelaansluiting), schuifdeur naar de woonkeuken en de trap naar de eerste verdieping. De tuingerichte woonkamer heeft een houten vloer, een praktische provisiekast en een deur naar de achtertuin. De open keuken in hoekopstelling is voorzien van een kookplaat, afzuigkap en oven. Aan de voorzijde van de woning is plaats voor een knusse eethoek.
Eerste verdieping
Vanaf de overloop bereik je twee ruime slaapkamers, een wasruimte en de badkamer. De badkamer aan de achterzijde is voorzien van een douchecabine, wastafelmeubel en Velux dakraam. Naast de badkamer ligt de ouderslaapkamer, terwijl aan de voorzijde de andere slaapkamer en de wasruimte zijn gesitueerd. Dankzij de dakkapellen aan zowel de voor- als achterzijde van de woning zijn deze ruimtes extra licht en ruim. Achter de knieschotten is er diverse praktische opbergruimte aanwezig. Via een luik op de overloop is de vliering met Velux dakraam en c.v.-installatie (Nefit 2023) bereikbaar.
Bijzonderheden
Zowel aan de voor- als achterzijde is het buiten heerlijk vertoeven. Aan de voorzijde kun je je auto overdekt parkeren op eigen terrein onder de carport, en je fietsen of tuingereedschap kun je kwijt in de stenen berging. Ook kun je hier in alle privacy genieten van de ochtendzon. De tuin aan de achterzijde is achterom bereikbaar en heeft een gazon en diverse groene borders. Vanuit de woonkamer loop je direct het terras op, en achter in de tuin is nog een extra bestraat terras, zodat er altijd een fijne plek te vinden is. Bovendien is er in de buurt voldoende parkeer- en speelgelegenheid.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 395,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,130
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1984
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 77 m²
- Other space inside the building
- 3 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 176 m²
- Volume in cubic meters
- 300 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Skylight, optical fibre, and mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Cadastral data
- EDE D 5500
- Cadastral map
- Area
- 176 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 58 m² (11.00 metre deep and 5.30 metre wide)
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Loft and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Photos 29
© 2001-2026 funda




























