This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/ede/huis-sint-hubertus-41/43022796/

Description
Vier slaapkamers, een garage en een zonnige tuin
Met een garage, berging en de mogelijkheid om een auto en aanhanger op eigen terrein te parkeren is dit een hele aantrekkelijke woning. In totaal heb je de beschikking over vier slaapkamers, waarvan een op de tweede verdieping, en de achtertuin is gesitueerd op het zonnige zuidwesten. Aan de voorzijde kijk je naar een plantsoen, en je woont om de hoek van het Proosdijpark met een prachtige vijver.
Aan de overzijde van de Kastelenlaan zijn diverse sportverenigingen en verder zijn winkelcentrum Rozenplein, een bushalte en het ziekenhuis in de nabijheid. Dit geldt ook voor een basisschool, de bushalte, voetbalveldje en een speeltuin. Met de fiets ben je snel in het centrum en bij het treinstation. Kortom; een ideale woonplek!
De indeling is als volgt:
Begane grond:
In de hal, naast de meterkast, is ruimte voor de kapstok. Verder zie je keurig schilderwerk in een lichte kleur en een mooie laminaatvloer. Deze vloer ligt niet alleen in de hal, maar op bijna de hele begane grond.
De L-vormige woonkamer heeft een lengte van ruim 10 meter, met het royale zitgedeelte aan de voorzijde en het eetgedeelte aan de achterzijde. Bij het zitgedeelte heb je toegang tot een handige inbouwkast en bij het trapportaal is de nette toiletruimte gesitueerd. Ook aan details is gedacht: zo zijn de radiatoren voorzien van een ombouw met een brede vensterbank.
Het eetgedeelte vormt een geheel met de keuken, waar een hoekopstelling met een granieten aanrechtblad staat. De keramische kookplaat, afzuigkap, en combi-oven/magnetron zijn ingebouwd. In een nis staat een losse koel-/vriescombinatie, die net als de inbouwapparatuur achterblijft.
Eerste verdieping:
Aan de voorzijde bevindt zich de master bedroom, met een ruime berging die als inloopkast/kleedruimte gebruikt kan worden. De tweede en derde slaapkamer, geschikt als kinderkamer of werkkamer, zijn aan de achterzijde gesitueerd.
De badkamer is ingedeeld met een hoekbad, inloopdouche en een badmeubel met grote spiegel. In deze badkamer wordt de sfeer bepaald door het tegelwerk en het badmeubel van hout. Aan de andere zijde van de overloop vind je een aparte toiletruimte.
Tweede verdieping:
Verrassend is de ruimte op de tweede verdieping, waar de vierde slaapkamer zich bevindt. Deze kamer, met een dakkapel, kan eventueel worden gesplitst in een slaapkamer en een werkkamer/hobbyruimte. Het voorste deel van deze verdieping biedt ruimte aan een berging, met de HR-ketel en de opstelling van de wasapparatuur.
Exterieur:
De grotendeels betegelde achtertuin is gesitueerd op het zuidwesten. Er is volop ruimte om in de zon te zitten en de beplanting in de border heeft weinig onderhoud nodig. In de berging is ruimte voor de fietsen, en onder de overkapping kom je via een poort in de steeg terecht.
Een pluspunt is de zijtuin, waar een houten garage is gebouwd en waar ruimte is om een auto en een aanhanger te parkeren. Ook de voortuin is voor een groot deel bestraat, met de mogelijkheid om naar eigen wens te vergroenen.
Bijzonderheden:
- Kunststof en houten kozijnen met isolerende beglazing;
- Verwarming en warm water via een HR-ketel (Vaillant, 2010, eigendom);
- Vier slaapkamers, waarvan een op de tweede verdieping;
- Zonnige achtertuin (zuidwest) met een berging en achterom;
- Zijtuin met een garage en parkeergelegenheid op eigen terrein;
- Energielabel C.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 399,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,978
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1974
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 134 m²
- Other space inside the building
- 18 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 206 m²
- Volume in cubic meters
- 421 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation and mostly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant (gas-fired combination boiler from 2009, in ownership)
Cadastral data
- EDE F 5143
- Cadastral map
- Area
- 136 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- EDE F 8629
- Cadastral map
- Area
- 70 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 55 m² (11.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Photos 49
© 2001-2026 funda
















































