This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/eefde/huis-de-blaak-24/44574963/

De Blaak 247211 CS EefdeEefde
€ 935,000 k.k.
Eye-catcherRoyale villa met groot bijgebouw aan de rand van het dorp
Description
Op een schitterende locatie gelegen ROYALE VRIJSTAANDE VILLA (bouwjaar 1980) met GROOT BIJGEBOUW (dubbele garage, werkkamer, atelier en veranda) en prachtige groene tuin rondom. De plek is mooi, aan de rand van de wijk en het buitengebied, tegenover Landgoed ’t Haveke. Dichtbij de supermarkt en basisschool, op fietsafstand van het centrum van Zutphen.
Het huis is gebouwd in chalet-stijl met grote overstekken, gepotdekselde kopgevels, overdekt balkon en veranda. De woning is bijzonder degelijk gebouwd en goed onderhouden. Sanitair is enigszins gedateerd. Het bijgebouw biedt extra woonruimte met een werkkamer op de begane grond en een atelier op de verdieping. Kortom, een comfortabele villa op een uitstekende locatie.
Indeling:
Overdekte entree, hal met travertin vloer, wc, garderobe en trapopgang. Via openslaande glazen deuren komt u in de ruime living met eiken parketvloer. Er is een zitgedeelte met open haard en aluminium schuifpui naar terras en tuin. En een eetgedeelte, dat aansluit op de keuken. Het is een hoogglans greeploze keuken in hoekopstelling met granieten aanrechtblad, servieskast en diverse inbouwapparatuur. Aansluitend de bijkeuken met wasmachine aansluitingen, stortbak, aanrecht, provisiekast, werkkast en zij- en achterdeur.
Verdieping:
Ruime overloop, slaapkamer rechts en twee (slaap)kamers links. Badkamer met ligbad, wc, douchecabine en wastafelmeubel. En aan het eind van de overloop de zeer royale hoofdslaapkamer met veel kastruimte, dakkapel en via aluminium schuifpui bereikbaar overdekt balkon met hoog plafond.
Zolder:
Via vlizotrap bereikbare zolderverdieping.
Bijgebouw:
In dezelfde stijl als het woonhuis gebouwd bijgebouw met op de begane grond een dubbele garage en een werkkamer met aanrecht en aluminium schuifpui naar veranda. Op de verdieping is een atelier en een berging met CV-opstelling.
Tuin:
Lange oprit, die bestraat is met oude klinkers, leidt naar het huis en de garages. Rondom ligt een groene tuin met grasveld, bloemrijke borders, veel verschillende planten en struiken, rododendrons, fraaie hibiscus en hagen die zorgen voor optimale privacy. Grote terrassen en heerlijke veranda zorgen ervoor dat u optimaal van de tuin en het buitenleven kunt genieten.
Inhoud: 934 m³
Woonoppervlakte: 225 m²
Perceelgrootte: 1.046 m²
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 935,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,156
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1980
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 225 m²
- Other space inside the building
- 27 m²
- Exterior space attached to the building
- 17 m²
- Plot size
- 1,046 m²
- Volume in cubic meters
- 934 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Alarm installation, outdoor awning, skylight, optical fibre, flue, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler and fireplace
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit HR Excellent (gas-fired combination boiler from 2001, in ownership)
Cadastral data
- GORSSEL C 4364
- Cadastral map
- Area
- 886 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- GORSSEL C 4362
- Cadastral map
- Area
- 160 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- On the edge of a forest, alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Surrounded by garden
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda