This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/eefde/huis-stormbaan-5/43293480/

Stormbaan 57211 CP EefdeEefde
€ 495,000 k.k.
Description
Jong, energiezuinig en instapklaar! Deze ruime hoekwoning op het voormalige terrein van de Detmers Kazerne Eefde is anno 2023 opgeleverd en beschikbaar voor nieuwe bewoners. De nieuwe wijk is parkachtig opgezet en vanuit dit huis heb je misschien wel het mooiste uitzicht op het groene hart van de buurt!
Het poortgebouw van de voormalige Kazerne is nog intact en sinds 2014 in gebruik als verzamelgebouw voor locale en maatschappelijk betrokken ondernemers. Achter het poortgebouw is een kleinschalig en ruim opgezette woonwijk gerealiseerd. De opzet van de woonwijk is parkachtig met veel ruimte voor groen en speelzones. Parkeermogelijkheden zijn zoveel mogelijk aan de rand van de wijk gepositioneerd zodat het hart van de wijk autoluw is, dit zorgt voor een unieke groene woonbeleving.
De indeling van de woning is globaal als volgt: entree, hal, toilet met fonteintje, meterkast en toegang tot woonkamer met open keuken. De keuken is voorzien van inductiekookplaat, (recirculatie)afzuigkap, combi-oven, anderhalve spoelbak, vaatwasser, koelkast en vriezer. Middels grote schuifpui en ramen tot op de vloer is er een goede en prettige lichtinval in de woonkamer. De gehele begane grond is voorzien van een antraciet plavuizenvloer met vloerverwarming.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich drie ruime slaapkamers. De badkamer is modern ingericht met een wastafelmeubel met twee kranen, inloopdouche en een tweede toilet. Ook deze verdieping is geheel voorzien van vloerverwarming, die per vertrek te bedienen is.
Tweede verdieping
Via een vaste trap is de ruime zolderkamer bereikbaar: een open ruimte die nog volledig naar wens kan worden ingericht. Ideaal als een extra slaapkamer, werkruimte of hobbykamer.
Tuin en buitenruimte
De achtertuin is via de schuifpui en achterom te bereiken, de tuin ligt op het westen en is aangelegd met terras, gazon en borders. Hier is het van vroeg in de middag tot in de avond genieten van de zon. Achterin in de tuin staat een houten berging van circa 6 m².
Goed om te weten
Bouwjaar 2023
Energielabel A+++
Verwarming via warmtepomp
2 zonnepanelen
Volledig gasloos en uitstekend geïsoleerd
Vloerverwarming op begane grond én eerste verdieping
Zolderruimte vrij in te delen
Tuin op het westen
Ligging
Eefde ligt centraal in de stedendriehoek Zutphen–Deventer–Apeldoorn en staat bekend om het groene, rustige karakter. Vanaf het huis zijn de supermarkt, basisscholen en de warme bakker binnen enkele minuten bereikbaar. Ook het NS-station en de levendige binnenstad van Zutphen liggen op slechts een kwartiertje fietsen.
Benieuwd naar dit huis? Maak dan een afspraak voor een bezichtiging via ons kantoor.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 495,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,694
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2022
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Woningborg Garantiecertificaat
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 134 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 210 m²
- Volume in cubic meters
- 502 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Skylight, sliding door, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- Partial floor heating, heat recovery unit and heat pump
Cadastral data
- GORSSEL D 4207
- Cadastral map
- Area
- 210 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 105 m² (13.70 metre deep and 7.70 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No cavity wall
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Photos 37
© 2001-2026 funda




































