This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/eelderwolde/huis-de-grasjuffer-2/43156410/

Description
“Het accent voor De Grasjuffer 2 ligt op de luxe afwerking én de natuurlijke locatie nabij de stad”, aldus Sam Farès Makelaars
Luxe wonen aan het water, op fietsafstand van Groningen. In Eelderwolde, op de grens van Groningen en Drenthe woon je op loopafstand van de prachtige natuur van de Onlanden en Peizermade en op steenworp afstand van het Paterswoldsemeer. Tegelijkertijd fiets je binnen 5 minuten naar het Martiniziekenhuis en in 20 minuten strijk je neer op de Grote Markt. Het is voor veel mensen de ideale plek om rust en werk te combineren!
De villa werd onder architectuur gebouwd in 2016 en is volledig toegerust op de wensen van deze tijd als het gaat om comfort, afwerking en energieverbruik. Het staat vrij op een hoekperceel waardoor er veel privacy en gevoel van ruimte is. De slimme beplanting draagt daar aan bij. Het terras aan het water plus de aanlegsteiger maken dat vrijwel iedere dag voelt als een vakantiedag op dit mooie plekje.
De woning is ruim van opzet en biedt veel licht en bewegingsvrijheid. De woonkamer heeft een gezellige haard en meerdere fijne plekken om te zitten. De mooie keuken heeft een natuurlijke uitstraling en is rijkelijk voorzien van werk- en bergruimte. Er is zowel een bar als een eettafelopstelling. De inbouwapparatuur voorziet onder andere in een koffieautomaat. Dankzij een luxe kantoorruimte is werken aan huis geen probleem, de ruimte is natuurlijk ook voor andere woonwensen inzetbaar, zoals speel-, hobby- of tv-kamer. Verder is de woning voorzien van vier slaapkamers en twee badkamers.
De prachtige omgeving nodigt uit om naar buiten te trekken en de beschikbare ruimte op het perceel maakt dat goed mogelijk. Er zijn meerdere terrassen en een balkon waardoor er altijd ergens een prettig plekje te vinden is en buiten koken, spelen of baden geen probleem vormt dankzij de prettige indeling. Op de oprit is bovendien meer dan genoeg ruimte voor meerdere auto’s of vaartuigen. Zeer compleet en natuurlijk wonen dus en dat op slechts luttele kilometers van de stad.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 1,250,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,631
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2016
- Type of roof
- Shed roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 222 m²
- Other space inside the building
- 24 m²
- Exterior space attached to the building
- 22 m²
- Plot size
- 666 m²
- Volume in cubic meters
- 967 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, 2 double sinks, and 2 toilets
- Number of stories
- 2 stories and a loft
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler, hot air heating, heat recovery unit and heat pump
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas en Brink (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- EELDE A 3260
- Cadastral map
- Area
- 666 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside waterfront and in residential district
- Garden
- Surrounded by garden
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Photos 87
© 2001-2026 funda






















































































