This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/eerbeek/huis-veldkantweg-16-a/43349783/

Description
Aan de groene buitenrand van Eerbeek, met het bos op een paar minuten lopen, staat deze charmante woning met mooie, Tuile de Nord dakpannen en vele andere karakteristieke elementen. Deze twee-onder-een kapwoning, met een ruime voortuin en een terras aan de achterzijde, is ontstaan uit een recente splitsing van een fraai woonhuis uit 1935. Het grindpad biedt ruime parkeergelegenheid op eigen terrein, er zijn twee slaapkamers op de eerste verdieping en de leefruimte op de begane grond is het toonbeeld van karakter. Aan de achterzijde is niet alleen een terras, maar ook een dakterras met een uitstekende zonligging. De woning is eenvoudig of wellicht met meer wensen te actualiseren en zal in beide uitvoeringen en mooi resultaat geven.
Met deze woning dan toch de kans om in te stappen en je eigen thuis te maken?
Je loopt of fietst zo Nationaal Park Veluwezoom in, via zandpaden als je wilt de lanen in de paden op vol in de natuur bos en Heide. Tevens woon je op loopafstand van het centrum met meerdere supermarkten, winkels en horecagelegenheden. Het dorp heeft een eigen basisschool, sportschool, voetbalclub en scouting. Steden als Zutphen, Arnhem en Apeldoorn zijn in de directe omgeving.
Indeling:
Begane grond:
Via het grindpad loop je naar de entree van deze nog traditioneel met kundig metsel en timmerwerk gebouwde woning. De voordeur geeft toegang tot een ruime hal, met de toiletruimte en een prachtige granitovloer. In de hal zijn de trappen naar de eerste verdieping en de wijn-/provisiekelder.
Aan de voorzijde is de woonkamer, die geheel als zitkamer ingedeeld kan worden. Het hoge plafond is fraai, net als de schouw met retro tegels waar het daglicht fraai op schijnt. Aan de achterzijde is de ruime eetkamer, met een ruim 3 meter hoog balkenplafond. In combinatie met de aangrenzende keuken is er de mogelijkheid om een fantastische woonkeuken te realiseren. In de huidige keuken staat een functionele, dubbele wandopstelling met enige inbouwapparatuur.
Eerste verdieping:
De overloop met berging is een verrassend grote ruimte, waar het mogelijk is om een badkamer te realiseren. Verder zijn er twee slaapkamers op deze verdieping, waaronder een grotere slaapkamer met dubbele deuren naar het dakterras.
Tuin:
In de voortuin zie je merendeels groenblijvende beplanting, die het huis tot een fraaie verschijning maakt. Rechts van het grindpad is een strook grond met een haag, beplanting en bodembedekkers.
Aan de achterzijde is het terras dat, net als het dakterras, op het zuidwesten gesitueerd is. Een deel van het zeer ruime grindpad kan worden gebruikt om een siertuin of (fietsen)berging te maken.
Bijzonderheden:
- Houten kozijnen met enkel glas;
- Verwarming via gaskachels ( niet aangesloten op het gasnet), warm water via een geiser;
- Ruime parkeergelegenheid op eigen terrein;
- Twee slaapkamers en de mogelijkheid voor een badkamer op de eerste verdieping;
- Diverse karakteristieke elementen (schouw, granitovloeren en balkenplafond);
- De woning dient gemoderniseerd en verduurzaamd te worden;
- Toplocatie aan de rand van Eerbeek, om de hoek van het bos;
- Energielabel G;
- Perceel wordt opnieuw ingedeeld, verzoek ligt al bij het Kadaster;
- Subsidie mogelijkheden met de verduurzaming mogelijk;
- Rolluiken bij voordeur, eetkamer, keuken en boven terrasdeuren;
- Gasaansluiting mogelijk
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 320,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,638
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1930
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 69 m²
- Other space inside the building
- 4 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- Plot size
- 325 m²
- Volume in cubic meters
- 280 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 separate toilet
- Number of stories
- 2 stories and a basement
- Facilities
- Optical fibre, passive ventilation system, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Heating
- Gas heaters
- Hot water
- Gas water heater
Cadastral data
- HALL E 5761
- Cadastral map
- Area
- 324 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- HALL E 5760
- Cadastral map
- Area
- 1 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In wooded surroundings
- Garden
- Surrounded by garden
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda