This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/eersel/huis-molenakkers-5/44412275/

Description
Welkom op de Molenakkers. Ben je op zoek naar een bungalow, met veel woonruimte in en rond het huis? Dan is deze gelijkvloerse woning misschien wel jouw nieuwe woning!
Je geniet hier van een riante woonkamer met open keuken, vier slaapkamers en een comfortabele badkamer. De diverse bergingen (inpandig en uitpandig) geven je de mogelijkheid voor het stallen van fietsen, kerst- en kampeerspullen, (tuin)gereedschappen en wat al niet meer. De buitenruimtes zijn geïnspireerd op de klassieke, romantische Engelse cottage-tuin, al waan je je door de weldadige mix van kleur en geur op zonnige dagen soms ook even in Zuid-Europa. De integratie van het buitenleven brengt het vakantiegevoel hier dicht bij huis!
Ligging
De woonlocatie is gunstig vanwege de nabijheid van vele faciliteiten, maar ook vanwege de rust. Je woont in een mooie en groene wijk. Op loopafstand bevindt zich een basisschool, sportschool en tennis- en padelvereniging. Met de fiets bereik je een voetbalclub, hockeyclub, atletiekvereniging, zwembad en middelbare school. Je woont in een mooie en groene wijk, met vele plantsoenen.
Ook het bruisende dorpscentrum is dichtbij te vinden. In het hart van Eersel ben je aan het juiste adres voor een leuk en divers winkelaanbod. De winkels variëren van boetiekjes en speciaalzaken tot winkels voor je dagelijkse boodschappen en landelijke filialen. Voor een hapje of drankje kun je terecht bij een van de vele gezellige restaurants, cafés en terrassen welke veelal gelegen zijn aan de sfeervolle historische markt.
De woning heeft verder een goede ligging ten opzichte van een bushalte en diverse uitvalswegen. Je bent snel bij de oprit van de A67 welke richting Eindhoven en België loopt. Het levendige centrum van Eindhoven ligt op slechts 20 minuten rijafstand.
Indeling woning
Achter de voordeur van deze bungalow vind je eerst een ruime en keurig afgewerkte entreehal, met op maat gemaakte garderobe/inbouwkast. De gang loopt helemaal door tot achterin de woning en beschikt van voor tot achter over vloerverwarming. Voor de vloer van de gang (en twee van de slaapkamers) is gebruikgemaakt van stijlvol pvc-laminaat in wengé-houtlook. Vanuit de hal heb je toegang tot alle ruimtes van het huis. Te beginnen met de royale woonkamer. Hier geniet je volop van ruimte, de prachtige lichtinval (met name van de middag- en avondzon) en open haard. De kamerbrede schuifpui naar de bloemrijke patio geeft je de mogelijkheid om binnen en buiten bij elkaar te betrekken.
Door de open indeling loopt de woonkamer naadloos over in de eethoek, met ruimte voor een grote dinertafel: ideaal ook voor bridge en andere spelletjes! De eethoek is middels een muurtje met travertinblad op borsthoogte gescheiden van de keuken, waarvan het grootste deel in een praktische hoekopstelling is geplaatst. Bijzonder fijn is de werkruimte, de vele boven- en onderkastjes, de hoge kastenwand en het zicht naar buiten. De inbouwapparatuur bestaat uit een vaatwasser, oven, gasfornuis, koelkast, vriezer en rvs-afzuigkap.
Aan de achterkant van de woning vind je de vier slaapkamers die deze woning rijk is. De kamers zijn bereikbaar via de centrale gang en bieden allemaal uitzicht op de patio. Twee van de slaapkamers zijn uitgerust met zachte vloerbedekking in zandkleur. In de andere twee kamers ligt dezelfde fraaie pvc-vloer als in de gang. De muren en plafonds zijn keurig afgewerkt.
Bij deze bungalow hoort daarnaast een comfortabele badkamer, die beschikt over zowel een groot ligbad als een ruime inloopdouche. De ruimte is keurig betegeld in marmerlook, zowel op de vloer als de wanden. Dankzij een dubbele raampartij welke je open kan zetten kan er gemakkelijk geventileerd worden. Er zijn ook horren aangebracht (evenals bij alle andere ramen in het huis én deuren naar buiten), zodat insecten buiten de deur blijven. Verder vind je in de badkamer een designradiator, een zwevend toilet en een zwevend badkamermeubel van 175 centimeter breed, voorzien van een dubbele wastafel, onderkasten en een grote wandspiegel aan één stuk (70x175 cm). Een tweede toilet is te vinden in een aparte toiletruimte naast de badkamer. Ideaal!
Het binnengedeelte van deze woning wordt gecompleteerd door verschillende bergingen. In één van deze bergruimtes, die voorzien is van dubbele louvredeurtjes, zijn aansluitpunten voor een wasmachine en wasdroger aangebracht. Deze grenst aan de grootste berging, waar je gezien het formaat en de raampjes ook met gemak bijvoorbeeld een garage, praktijkruimte of hobbykamer kunt inrichten. Het verwarmingshok met Cv-ketel (gesitueerd tussen de grootste berging en de aparte toiletruimte) dient tevens als berging/bijkeukentje, met configureerbaar wandrailsysteem en op maat gemaakte legplanken.
Tuin
Ten eerste is er een prachtige patio, die helemaal ommuurd is en waar je volledige privacy hebt. De patio is voor ongeveer 2/3e betegeld waardoor je hier makkelijk tuinmeubilair kunt plaatsen. Verder vind je er een vijver (omringd door rozen, anemonen, varens, vrouwenmantel, buxusbollen en hortensia), een sierlijke conifeer en een bloemenborder met bijzonder kleurrijke beplanting, waar je vanuit de woonkamer en slaapkamers zicht op hebt. Achterin de patio bevindt zich een half open, overdekte berging met automatische schemer/bewegingsverlichting en achterpoort voorzien van stevige sloten.
Dankzij een strak gazon, een chique, hoge beukenhaag, taxus- en coniferenhaag, blauweregen, imposante rododendron, sierbomen (catalpa, kornoelje, malus, sering, kardinaalmuts) en uitbundig bloeiende borders met diverse beplanting is de zijtuin een paradijs op zich. In deze heerlijke tuin heb je volop privacy, dus ook op het prachtige terras, dat voor het sfeervolle houten tuinhuis is aangelegd. Voorzien van koelkast en coffee corner maar vooral handig voor het opbergen van spullen.
Ten slotte hoort bij dit huis ook een flinke voortuin, waar je vanuit ramen in de keuken en eethoek zicht op hebt. Deze bestaat uit vijftig tinten groen (Portugese laurier, camellia, sorbaria, buxus, hulst, klimop, siergrassen) én kleur door diverse hortensia’s, rozen en met name de spectaculaire cercis canadensis eternal flame (judasboom) die het hele jaar door sierwaarde heeft. De oprit en het paadje door de voortuin, dat langs drie ronde vijvertjes leidt, zijn betegeld. Op die oprit kun je overigens twee auto’s naast elkaar parkeren. Op een eigen afsluitbare oprit aan de zijkant van het huis is er nog een parkeerplek voor een derde voertuig.
Kenmerken
• gelegen op een fraai hoekperceel;
• woonoppervlakte: 168 m²;
• sfeervolle woonkamer met open haard en
schuifpui naar patio;
• grote open keuken met volop inbouwapparatuur
en raam naar de voortuin;
• ruime badkamer met ligbad én inloopdouche;
• in de gehele woning zijn horren aanwezig;
• diverse bergruimtes (inpandig en uitpandig);
• prachtige patioruimte met tuin;
• fraai aangelegde voortuin met oprit (dubbele
parkeergelegenheid);
• riante zijtuin met terras, gazon en borders, tuinhuis en extra parkeergelegenheid achter poort;
• centrum, parken en bossen op korte fietsafstand;
• vele voorzieningen op korte afstand;
• energielabel: C;
• volledige eigendom.
Disclaimer: De brochure is met de meeste zorg samengesteld aan de hand van door verkoper aan ons ter hand gestelde gegevens en tekeningen. Derhalve kunnen wij geen garanties verstrekken, noch kunnen wij op enigerlei wijze eventuele aansprakelijkheid voor deze gegevens aanvaarden. In de koopovereenkomst worden de volgende clausules opgenomen: ouderdom, asbest en niet zelf-bewoningsclausule.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 750,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,464
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Bungalow, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1972
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 168 m²
- Other space inside the building
- 6 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- External storage space
- 13 m²
- Plot size
- 664 m²
- Volume in cubic meters
- 644 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Mechanical ventilation, passive ventilation system, flue, and sliding door
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler, fireplace and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Trendline HRC30 CW 5 (gas-fired combination boiler from 2014, in ownership)
Cadastral data
- EERSEL F 2976
- Cadastral map
- Area
- 664 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Side garden
- 294 m² (30.07 metre deep and 9.78 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property and parking on private property
© 2001-2026 funda