This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/eindhoven/huis-heezerweg-242/43380965/

Heezerweg 2425643 KH EindhovenNieuwe Erven
€ 589,000 k.k.
Open House
- Saturday, May 30 from 11:00 AM to 1:00 PM
Description
Direct online een bezichtiging inplannen? Ga naar onze website!
KARAKTERVOL WONEN MET RUIMTE, RUST EN STADSE DYNAMIEK
Deze karakteristieke vooroorlogse woning uit 1935 biedt precies wat je zoekt als je toe bent aan de volgende stap: meer ruimte, meer mogelijkheden en een plek waar wonen en werken naadloos samenkomen. Gelegen in de geliefde wijk Putten, in de Sintenbuurt binnen stadsdeel Stratum, combineert deze woning de charme van toen met het comfort van nu. Ideaal voor gezinnen met oudere kinderen die behoefte hebben aan meerdere slaapkamers én voor ondernemers die een bedrijf aan huis willen realiseren. De woning beschikt over een royaal woonoppervlak en een zonnige tuin op het zuidwesten, perfect voor lange avonden buiten. Bovendien profiteer je hier van een uitstekende bereikbaarheid en een rustige, groene woonomgeving op korte afstand van het centrum van Eindhoven.
BELANGRIJKSTE KENMERKEN
Karakteristieke vooroorlogse woning uit 1935 met authentieke details die de sfeer van de jaren ’30 ademen
Gelegen in de gewilde wijk Putten (Sintenbuurt, Stratum), een kindvriendelijke omgeving met veel groen en goede voorzieningen
Ruim woonoppervlak met volop leefruimte en een perceel van 221 m² inclusief zonnige tuin op het zuidwesten
Ideaal voor gezinnen, thuiswerkers of ondernemers dankzij meerdere slaapkamers en praktische indeling
Potentie voor modernisering: keuken, badkamer en afwerking kunnen naar eigen smaak worden aangepast
Uitstekende parkeermogelijkheden: gratis parkeren aan de straat, op eigen oprit én in de ruime aangebouwde garage
Zeer ruime en droge kelder – ideaal voor het opbergen van extra’s zoals een vriezer en alle benodigde voorraad.
VOLLEDIGE OMSCHRIJVING
Zodra je deze woning nadert, valt direct de klassieke uitstraling op die zo kenmerkend is voor de bouwperiode. De gevel, de verhoudingen en de solide bouw geven een eerste indruk van degelijkheid en historie. Binnen wordt deze lijn doorgezet, waar authentieke elementen subtiel samenkomen met de ruimte die je vandaag de dag nodig hebt.
De entree leidt je naar een centrale hal die toegang geeft tot de verschillende leefruimtes. Hier ervaar je meteen de praktische indeling die deze woning zo geschikt maakt voor gezinnen en werken aan huis. De woonkamer is royaal opgezet en biedt voldoende ruimte voor een comfortabele zithoek én een ruime eettafel. Grote raampartijen zorgen voor een prettige lichtinval, waardoor de ruimte gedurende de dag een warme en uitnodigende sfeer behoudt.
Aangrenzend bevindt zich de keuken, functioneel ingericht en met directe toegang tot de tuin. Dit is een plek waar koken en samenkomen samenkomen. De huidige keuken biedt alle basisvoorzieningen, maar nodigt tegelijkertijd uit tot modernisering. Dit is jouw kans om een eigentijdse leefkeuken te creëren die volledig aansluit bij jouw woonwensen.
De tuin, gelegen op het zuidwesten, vormt een absoluut pluspunt van deze woning. Hier geniet je van de middag- en avondzon, ideaal voor ontspanning na een lange werkdag of gezellige momenten met familie en vrienden. De aanwezigheid van een beveiligde achterom, voorzien van een afsluitbare stalen poort, maakt de tuin bovendien praktisch in gebruik, bijvoorbeeld voor fietsen of tuinonderhoud.
Een bijzonder element is de ruime aangebouwde garage. Deze biedt niet alleen plek voor een auto, maar kan ook uitstekend dienen als werkruimte, opslag of atelier. Voor wie een bedrijf aan huis wil starten of uitbreiden, vormt dit een waardevolle toevoeging. Daarnaast biedt de garage de mogelijkheid om deze bij de woning te betrekken, bijvoorbeeld door het creëren van een directe verbinding met de keuken, waardoor extra leefruimte kan ontstaan. In combinatie met de oprit en de parkeergelegenheid in de straat beschik je hier over meer dan voldoende ruimte voor meerdere voertuigen.
Op de verdiepingen bevinden zich meerdere slaapkamers, die flexibel in te delen zijn. Of je nu behoefte hebt aan extra slaapkamers voor kinderen, een werkkamer of een hobbyruimte: deze woning biedt de ruimte om jouw woonwensen te realiseren. De badkamer is functioneel, maar kan naar eigen inzicht worden gemoderniseerd om te voldoen aan hedendaagse eisen.
Wat deze woning extra aantrekkelijk maakt, is de ligging. De wijk Putten staat bekend om haar rustige karakter, groene omgeving en kindvriendelijke opzet. Basisscholen, supermarkten en andere voorzieningen bevinden zich op korte afstand. Daarnaast bereik je het centrum van Eindhoven eenvoudig per fiets, waardoor je profiteert van alle stedelijke faciliteiten zonder in te leveren op rust en ruimte. Ook de bereikbaarheid is uitstekend, met snelle toegang tot uitvalswegen en openbaar vervoer in de directe nabijheid.
Met een woonoppervlakte van circa 121 m² en een perceel van 221 m² biedt deze woning een solide basis voor comfortabel wonen. Tegelijkertijd geeft de aanwezige potentie voor modernisering je de mogelijkheid om het geheel volledig naar eigen smaak en inzicht te transformeren.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 589,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,868
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1935
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 121 m²
- Other space inside the building
- 25 m²
- Exterior space attached to the building
- 18 m²
- Plot size
- 221 m²
- Volume in cubic meters
- 515 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories, an attic, and a basement
Energy
- Energy label
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
Cadastral data
- STRATUM D 2013
- Cadastral map
- Area
- 221 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 80 m² (10.00 metre deep and 8.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Loft and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda