De Landing (Bouwnr. 1.16)8301 AJ EmmeloordEmmeloord-Centrum-Tussen Gracht en Vaart
€ 524,900 v.o.n.
Description
Bij binnenkomst in de woning komt u in de hal, die toegang biedt tot het separate toilet, de badkamer en de overige vertrekken. Vanuit de hal loopt u door naar de open keuken. In de woonkamer ervaart u gelijk de grote raampartijen en de brede opzet zorgen voor een prachtige lichtinval en een zeer ruimtelijk gevoel.
De woonkamer biedt volop ruimte voor een comfortabele zithoek en een royale eettafel. De open keuken is praktisch en modern ingericht, met voldoende werk- en opbergruimte en een prettige verbinding met de leefruimte. Dankzij de open indeling ontstaat een fijne plek om te wonen, koken en ontspannen.
Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot het ruime balkon op het westen, waar u heerlijk kunt genieten van de middag- en avondzon. De combinatie van binnen- en buitenruimte maakt dit appartement extra aantrekkelijk.
De woning beschikt over twee goed bemeten slaapkamers. De hoofdslaapkamer is ruim en biedt voldoende plek voor een tweepersoonsbed en kastruimte. De tweede slaapkamer is eveneens comfortabel en ideaal te gebruiken als logeer-, werk- of hobbykamer.
De badkamer kan geheel naar eigen wens worden uitgevoerd, bijvoorbeeld met een moderne inloopdouche en een dubbele wastafel, wat zorgt voor extra comfort en luxe.
Kortom, een royaal en licht appartement met een comfortabele indeling, een fijne buitenruimte en volop mogelijkheden om het geheel naar eigen smaak af te werken.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 524,900 vrij op naam
- Asking price per m²
- € 4,906
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- New property
- Year of construction
- 2027
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Quality marks
- Woningborg Garantiecertificaat
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 107 m²
- Exterior space attached to the building
- 18 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 282 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Balanced ventilation system, optical fibre, elevator, and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda