This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/emmeloord/appartement-statehof-36/43163168/

Description
Royaal appartement, ideaal gesitueerd op de tweede verdieping met balkon, privé parkeerplaats, inpandige berging en gelegen in het centrum!
Aan de Statehof, gebouw "Kroonstate" bieden wij dit zeer verzorgde appartement aan. Gelegen aan de bosrand van Emmeloord heeft dit appartement de ideale combinatie van wonen dichtbij de natuur maar toch met alle voorzieningen om de hoek. Het appartement beschikt over veel lichtinval en heeft een overdekt balkon gelegen op het zuid- oosten. Verder heeft u de beschikking over twee slaapkamers, een ruime woonkamer en eetkamer met moderne half open keuken en een ruime badkamer met ligbad en inloopdouche.
Indeling
Complex: statige entree, centrale hal met videofoon, brievenbus, lift en trappenhuis. Toegang naar het souterrain met de berging voorzien van elektra.
Appartement: entree/hal met toegang tot de meterkast, toilet met fontein, berging met was aansluiting en cv-ketel opstelling en toegang tot de badkamer voorzien van inloopdouche, ligbad en wastafelmeubel. Vanuit de hal tevens toegang tot de twee slaapkamers en de woonkamer. De grote slaapkamer is voorzien van een kastenwand. De woonkamer, voorzien van een PVC vloer, biedt een mooi uitzicht over openbaar groen en vanwege de diverse raampartijen is er sprake van veel lichtinval. Aansluitend aan de woonkamer bevindt zich de eethoek en de half open keuken (2020) voorzien van inductiekookplaat, vaatwasser, combi-oven, koel-vriescombinatie en afzuigkap. Van alle gemakken voorzien dus!
Het balkon is via de woonkamer toegankelijk middels een schuifpui. De parkeerplaats behorend bij dit appartement, is gelegen het dichtst bij de centrale entree!
Bijzonderheden/kenmerken:
• Eigen parkeerplaats
• Inpandige berging in het souterrain
• Gelegen op een mooie locatie aan de bosrand
• Balkon op het zuid- oosten
• Veel lichtinval
• Moderne keuken met luxe inbouwapparatuur (2020)
• Cv. ketel uit 2024
• PVC vloer gehele appartement
• VvE maandelijkse ledenbijdrage van €209,-
Wilt u ook weten wat de aankoop van deze woning financieel voor u betekent? Maak dan een vrijblijvende afspraak met één van onze hypotheekadviseurs of vraag de makelaar naar de mogelijkheden bij Alpina.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 385,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,969
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 209.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1991
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 97 m²
- Exterior space attached to the building
- 10 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 319 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, elevator, mechanical ventilation, passive ventilation system, sliding door, and TV via cable
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- NOORDOOSTPOLDER AZ 5483
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- On the edge of a forest, in wooded surroundings, in centre and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 209.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Photos 52
© 2001-2026 funda



















































