This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/emmeloord/huis-lekstraat-42/44500710/

Ruime eindwoning met 4 slaapkamers en een tuin op het zuiden!
Description
Ruime en goed onderhouden eindwoning met 4 slaapkamers en een tuin op het zuiden!
Dit is nu echt zo'n veelzijdige woning voor zowel starters als doorstromers. Deze eindwoning is vrij gelegen en te vinden in de groene woonwijk Emmeloord-West op een ruime kavel van 169 m² eigen grond in een rustig en kindvriendelijke wijk. Met 126 m² aan woonoppervlakte ontbreekt het je aan ruimte zeker niet. Uniek aan deze woning is ook de mogelijkheid die je hebt om op eigen grond te parkeren.
Achterop het perceel heb je de beschikking over een vrijstaande houten opstal welke op dit moment gebruikt wordt als trimsalon. Deze professionele ruimte is ideaal voor het voortzetten van deze trimsalon, maar biedt ook mogelijkheden als praktijkruimte, atelier, kantoor of hobbyruimte. Hierdoor combineert u wonen en werken op één locatie, zonder concessies te doen aan uw wooncomfort. De salon is tevens voorzien van airconditioning voor koelen en verwarmen.
Locatie: de woning staat op een zeer gunstige locatie, nabij scholen en het buurtwinkelcentrum met o.a. supermarkt, snackbar en gezondheidscentrum met apotheek. Ook uitvalswegen richting omliggende plaatsen zijn snel te bereiken evenals snelweg A6 (Joure-Almere) en autoweg N50 (Emmeloord- Zwolle). Daarnaast ligt het gezellige centrum van Emmeloord op korte afstand. Hier bevindt zich de hoofdwinkelstraat, het theater met bioscoop en diverse horeca. Emmeloord West heeft ook een prachtig wijkpark met veel groen en waterpartijen. Voldoende mogelijkheden om lekker te ontspannen!
Indeling
Begane grond: entree/hal met toiletruimte, meterkast, trapopgang en toegang tot de woonkamer. De woonkamer is aan weerszijden voorzien van grote raampartijen. De aangrenzende open keuken beschikt over een royaal kooktoestel met meerdere ovenfuncties, ideaal voor kookliefhebbers die graag uitgebreid koken en bakken. Overige apparatuur is o.a. de afzuigkap, koelkast, magnetron en vaatwasser. Vanuit de keuken loop je via de tuindeur de zonnige tuin in.
Eerste verdieping: overloop met toegang tot drie slaapkamers, overloopkast en de nette, complete badkamer, welke is voorzien van een douchehoek, tweede toilet en wastafelmeubel. De grote slaapkamer heeft tevens een ruime inbouwkast.
Tweede verdieping: via vaste trap te bereiken zolderverdieping. Voorzolder met aansluitpunt voor witgoed en opstelling cv-ketel. Op deze verdieping heb je een mogelijkheid om één of wellicht twee slaapkamers te realiseren.
Eigenschappen/bijzonderheden:
- Energielabel A
- Dak, muur- en vloerisolatie
- 10 PV panelen
- Airconditioning salonruimte (2022)
- Vrije ligging voorzijde
- Schilderwerk 2025/2026
- Mogelijkheid voor werken aan huis
- Parkeerplaats op eigen terrein
Kom jij kijken naar deze veelzijdige woning? We vertellen je er graag alles over. Maak snel een afspraak voor een bezichtiging en ontdek zelf de mogelijkheden van Lekstraat 42!
Wil je ook weten wat de aankoop van deze woning financieel voor jou betekent? Maak dan een vrijblijvende afspraak met één van onze hypotheekadviseurs of vraag de makelaar naar de mogelijkheden bij ALPINA.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 339,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,694
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1975
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 126 m²
- External storage space
- 15 m²
- Plot size
- 169 m²
- Volume in cubic meters
- 447 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Air conditioning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta 28c (gas-fired combination boiler from 2013, in ownership)
Cadastral data
- NOORDOOSTPOLDER AZ 8505
- Cadastral map
- Area
- 169 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 68 m² (10.00 metre deep and 6.70 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda