This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/emmen/huis-balingerbrink-146/43383911/

Description
IDEALE WONING VOOR HANDIGE STARTERS!
Ben jij al een tijdje op zoek naar een eigen woning, maar vind je telkens de inrichting en uitstraling niet passend? Je zoekt een huis met 3 slaapkamers en de mogelijkheid een 4e kamer op de 2e verdieping te realiseren? Wonen op korte afstand van sportveld, wijkwinkelcentrum en basisschool? Plan dan snel een afspraak bij deze te moderniseren hoekwoning!
Deze hoekwoning is klaar voor een volgende eigenaar die graag zijn/haar eerste huis naar je eigen ideeën wil verbouwen! Het realiseren van een half-open keuken met schuifpui naar de tuin óf het maken van een open woon-/eetkamer met keuken voorzien van kookeiland behoort allemaal tot de mogelijkheden! Het geheel is gelegen aan de Balingerbrink 146 in Emmen. Een kindvriendelijke woonomgeving met diverse voorzieningen binnen handbereik. Het centrum van Emmen zelf vind je op zo’n 10 minuten fietsen. Ook met de auto ben je snel op diverse uitvalswegen!
Met een woonoppervlakte van 95 m2 op een perceel van 136m2 biedt deze woning voldoende ruimte en privacy voor het hele gezin. De tweede verdieping is op dit moment in gebruik als bergzolder. Hier vind je dan ook voldoende ruimte voor een 4e slaap-/werkkamer! De omsloten achtertuin is gelegen op het noorden, hier kun je vrijwel de gehele dag heerlijk genieten van de zon en/of schaduw! Achter in de tuin vind je tevens nog een achterom en een gemetselde berging voor het stallen van je fietsen.
Pluspunten van deze woning:
- Alles naar eigen wensen aan te passen;
- 4e slaapkamer/werkkamer mogelijk op zolder;
- Gelegen in een rustige, kindvriendelijke wijk met veel groen.
De indeling van de woning is als volgt:
Je komt binnen via een entree/tochtportaal met meterkast. Vervolgens betreed je de Z-vormige woonkamer met aan de achterzijde een dichte keuken. De keukenruimte is voorzien van een aanbouwkeuken in hoekopstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur.
Daarnaast is er een achterhal met deur naar de tuin, het toilet en bergruimte.
Op de verdieping vind je een overloop, 3 slaapkamers(resp. 9m2, 12m2 en 12m2), een badkamer met inloopdouche, 2e toilet en wastafelmeubel.
De tweede verdieping is eveneens met een vaste trap te bereiken, hier vind je een ruime bergzolder. Echter is de ruimte voldoende groot om een 4e slaapkamer te creëren. Deze ruimte is ook goed te gebruiken als thuis kantoor!
Verdere informatie:
- Verwarming middels een cv-installatie met radiatoren (cv-ketel: Nefit, bj. 2008, eigendom);
- Gevels voorzijde bekleed met kunststof;
- Bodemisolatie toegepast;
- Bouwjaar woning 1973;
- De woning wordt verkocht ‘As is, where is’. Gebruikelijke vragenlijsten zijn niet aanwezig;
- Perceel oppervlak: ca. 136m2;
- Gebruiksoppervlakte wonen: ca. 95m2;
- Overige inpandige ruimte: ca. 18m2;
- Externe bergruimte: ca. 9m2;
- Bruto inhoud woning: ca. 402m3;
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 209,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,200
- Status
- Under offer
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1973
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 95 m²
- Other space inside the building
- 18 m²
- External storage space
- 9 m²
- Plot size
- 136 m²
- Volume in cubic meters
- 402 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Not available
- Insulation
- Double glazing and mostly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2008, in ownership)
Cadastral data
- EMMEN W 7652
- Cadastral map
- Area
- 136 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 62 m² (10.00 metre deep and 6.15 metre wide)
- Garden location
- Located at the north with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda