This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/emmen/huis-de-woerd-23/43342001/

Description
Ruimtelijke bungalow met veel licht, privacy en groen
Aan een rustige straat in de groene woonwijk Angelslo staat deze verrassend ruime bungalow met souterrain, garage, carport en een fraai aangelegde tuin rondom.
De woning kenmerkt zich door een doordachte architectuur met veel lichtinval en een sterke verbinding met de tuin. Grote glaspartijen, lange zichtlijnen en een open indeling zorgen voor een ruimtelijk gevoel, waarbij binnen en buiten op natuurlijke wijze in elkaar overlopen.
Licht, ruimte en sfeer
De royale woonkamer vormt het hart van de woning en biedt vanuit meerdere zijden uitzicht op het groen rondom. De open haard zorgt voor extra sfeer en via de terrassen en grote raampartijen staat de leefruimte in direct contact met buiten.
De open keuken van Bulthaup sluit naadloos aan op de architectuur van het huis en is uitgevoerd in een praktische U-opstelling met natuurstenen werkblad, diverse inbouwapparatuur en veel bergruimte.
Onder de woning bevindt zich een royaal souterrain met twee afzonderlijke ruimtes. Eén ruimte is verwarmd en uitstekend geschikt als hobbyruimte, atelier, werkplek of sportruimte. De tweede ruimte leent zich perfect als provisie-, wijn- of bergruimte.
Buitenleven rondom de woning
Ook buiten biedt de woning veel kwaliteit. De rondom gelegen tuin is volwassen aangelegd met veel groen, meerdere terrassen en beschutte zitplekken. Dankzij de fraaie beplanting en de vrije ligging ervaar je hier veel rust en privacy.
Het royale perceel van 734 m² biedt daarnaast volop ruimte om op verschillende momenten van de dag van zon of schaduw te genieten. De tuin beschikt over diverse beschutte buitenruimtes en praktische overdekte doorgangen, waardoor binnen en buiten op een prettige manier met elkaar verbonden zijn. Daarnaast beschikt de woning over een ruime garage, carport en een praktische achterom.
De woning is gebouwd in 1976, goed onderhouden en voorzien van energielabel C. Het platte dak is in 2019 vernieuwd, de erfafscheiding aan de achterzijde is vernieuwd in 2022 en de cv-ketel dateert uit 2021. Daarnaast is de woning voorzien van dak- en spouwmuurisolatie, dubbel glas en deels HR++-beglazing.
Met winkels, scholen, huisartsen, sportvoorzieningen en openbaar groen op korte afstand, én het centrum van Emmen binnen enkele minuten bereikbaar, combineert deze bungalow comfortabel wonen met ruimte, licht en groen.
Highlights:
- ruimtelijke bungalow met veel lichtinval;
- sterke verbinding tussen woning en tuin;
- royale leefruimte met grote glaspartijen;
- originele architectonische elementen uit de jaren 70;
- designkeuken van Bulthaup;
- multifunctioneel souterrain met verwarmde hobbyruimte;
- volwassen aangelegde tuin met veel privacy;
- erfafscheiding aan de achterzijde vernieuwd in 2022;
- garage, carport en eigen oprit;
- royaal perceel van 734 m²;
- rustige ligging nabij voorzieningen;
- dak vernieuwd in 2019.
Bijzonderheden:
- Bij deze woning is een NEN 2580 inmeetrapport aanwezig voor de berekening van de vloeroppervlakten.
Bepalingen/artikelen die wij opnemen en vermelden in de koopovereenkomst:
- een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koopovereenkomst als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend;
- in de koopovereenkomst wordt opgenomen dat de koper na overeenstemming verplicht is tot het stellen van een waarborgsom of het afgeven van een bankgarantie ter hoogte van 10% van de koopsom;
- in de koopovereenkomst zal een ouderdomsclausule worden opgenomen;
- voor woningen welke zijn gebouwd vóór 1990 zal een asbestclausule worden opgenomen;
- de aanvaarding is in overleg.
Deze presentatie is geheel vrijblijvend en informatief. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 479,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,589
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Bungalow, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1976
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 185 m²
- Other space inside the building
- 18 m²
- Exterior space attached to the building
- 60 m²
- Plot size
- 734 m²
- Volume in cubic meters
- 752 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story and a basement
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, passive ventilation system, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HRE-combiketel (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- EMMEN F 12129
- Cadastral map
- Area
- 694 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- EMMEN F 9466
- Cadastral map
- Area
- 40 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Garage
- Type of garage
- Garage with carport
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda