This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/emmer-compascuum/huis-westerdiep-oz-71/89587964/

Description
Vrijstaande woning met veel potentie op een ruime kavel en de beschikking over een slaapkamer en badkamer op de begane grond. Op een rustige locatie, nabij de dorpskern van Emmer-Compascuum, staat deze vrijstaande woning uit 1973 op een perceel van maar liefst 2.360 m² (erfpachtgrond). Een ideale plek voor wie op zoek is naar ruimte, rust en de mogelijkheid om een woning geheel naar eigen wens en smaak te moderniseren. De woning is gunstig gelegen: op korte afstand van winkels, basisscholen en de visvijver, en goed bereikbaar vanaf de hoofdwegen richting Emmen en omliggende dorpen. Het perceel biedt volop privacy, ruimte voor tuinliefhebbers en mogelijkheden voor het realiseren van een prachtige buitenruimte. Buiten is er een ruime tuin rondom de woning, waar met wat aandacht en liefde iets moois van te maken is. De ligging aan een rustige weg draagt bij aan het prettige woonklimaat. De woning is eenvoudig uitgevoerd, maar vormt daarmee een uitstekende basis voor wie graag de handen uit de mouwen steekt en het huis volledig naar eigen inzicht wil inrichten.
Indeling
Entree/vide met meterkast en toilet. Slaapkamer 1 aan de voorzijde van de woning. Slaapkamer 2 (master bedroom), te verduisteren middels de rolluiken. Separaat toilet. Badkamer voorzien van bad, douche en wastafel. Vanuit de entree komen we in de ruime doorzon woonkamer met houtkachel. Vanuit de kamer heeft u prachtig zicht over de tuin en over de landerijen aan de voorzijde. Keuken voorzien van gaskookplaat, afzuigkap, koelkast en oven. Toegang tot de kelder (niet in gebruik). Bijkeuken met vaste kasten en doorgang naar de inpandige garage. De garage is voorzien van elektrische deur en kan worden verwarmd.
Eerste verdieping
Overloop met 2 slaapkamers. Grote bergkast welke mogelijkheden biedt voor een 2e badkamer of zelfs een 5e slaapkamer. Voldoende plek om je eigen wensen te realiseren.
Overige verdiepingen
Kelderberging.
Tuin
Tuin rondom. Achtertuin op het Oosten.
Bijzonderheden
-Vloer kleine slaapkamer begane grond moet vervangen worden;
-Belast met recht van erfpacht van Kröner;
-Jaarlijkse canon €1,13 voor het gehele perceel;
-20e Penning, zijnde 5% over de koopsom, moet aan erfverpachter worden betaal;
-Houten kozijnen en dakgoten verdienen aandacht;
-Houten schuur voorzien van elektra;
-Spouwmuur na geïsoleerd;
-Cv-ketel in eigendom, bouwjaar 2024.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 299,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 1,762
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1973
- Type of roof
- Gable roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 170 m²
- Other space inside the building
- 34 m²
- External storage space
- 24 m²
- Plot size
- 2,360 m²
- Volume in cubic meters
- 732 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and a basement
- Facilities
- Optical fibre, passive ventilation system, rolldown shutters, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, partly double glazed and insulated walls
- Heating
- CH boiler and wood heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- EMMEN E 2028
- Cadastral map
- Area
- 2,360 m²
- Ownership situation
- Long-term lease
- Fees
- € 1.13 per year
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, rural, open location and unobstructed view
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Photos 38
© 2001-2026 funda





































