
Description
Let op! Dit betreft een bieden vanaf prijs!
Het ouderlijk nest verlaten....je vleugels uitslaan? Dan is dit misschien jouw kans om zo vrij als een vogel op eigen benen te gaan staan in een superleuk appartementje midden in het gezellige centrum van Enkhuizen.
Aan de Paulus Potterstraat staat dit knusse (starters) appartement te koop, dat onderdeel uitmaakt van een kleinschalig appartementencomplex van in totaal 3 appartementen. In 2017 geheel verbouwd en goed geïsoleerd (energielabel A) is dit appartement een prima woonkans voor starters.
Bij het appartement hoort tevens een eigen parkeerplaats op het naastgelegen terrein op de hoek met de Krugerstraat en een stenen (fietsen)berging die je deelt met de andere 2 eigenaren van dit kleinschalige complex.
Niet alleen het appartement, maar ook de Paulus Potterstraat is recent geheel gerenoveerd en voorzien van nieuwe bestrating en parkeervakken. Als je hier jouw voordeur uitstapt ben je met een paar minuten bij de supermarkt, winkelstraat, NS station en de gezelligheid van de binnenstad.
Indeling:
Entreehal met meterkast opstelling. Woonkamer met open keuken, de huidige compacte keukenopstelling heeft een inductiekookplaat met afzuigkap en koelkast met vriesvak. Aan de achterkant van het appartement vind je de ruime slaapkamer. Via een tussenhal met een kast met schuifdeuren waar je de wasmachine kwijt kunt toegang tot de geheel betegelde badkamer met inloopdouche, wastafel en een wandcloset. In het gehele appartement ligt een nette laminaatvloer in een neutrale tint.
De servicekosten bedragen € 49,25 per maand, in de servicekosten is de opstalverzekering inbegrepen en wordt er gespaard voor het onderhoud van de drie appartementen.
Een buitenkans voor de (her)starter om je vleugels uit te slaan! Maak snel een afspraak met één van dé makelaars van CMK!
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 225,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,488
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 49.25 per month
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1922
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations) and with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 41 m²
- External storage space
- 2 m²
- Volume in cubic meters
- 169 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- Ground floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Tzerra (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- ENKHUIZEN E 5089
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- Yes (€ 49.25 per month)
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda