This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/enschede/huis-balistraat-33/89501864/

Balistraat 337512 XC EnschedeHogeland-Noord
€ 600,000 k.k.
Description
Enschede, Balistraat 33
Waar moeten we beginnen? Dat is de vraag waar we mee starten.
Voor wie is dit geschikt? We weten het eerlijk gezegd nog niet.
De bestemming is wonen maar je kunt er ook werken, of beide. Het past allebei.
Gekocht en verbouwd en daarbij kosten nog moeite gespaard om er iets moois van te maken.
Het plan was om er 3 woningen van te maken en dat kon aanvankelijk, later bleek dat toch niet mogelijk te zijn, vandaar dat de verkoper ons gevraagd heeft om op zoek te gaan naar een koper.
En misschien denk jij “Hé daar kan ik wat mee, dat is iets bijzonders en dát past bij mijn plannen…” dan willen we jou/jullie graag uitnodigen voor een rondgang in dit enorme pand.
Wat je dan gaat zien, is een volumineus pand waar je niet meer hoeft te verbouwen of te investeren in verduurzaming, alles is er namelijk al, het geheel is daarom als ‘af’ te beschrijven.
Ruimte, licht en rust zijn de kernwoorden.
De fijne sfeer die je er voelt, zal je een behaaglijk en vooral fijn gevoel geven.
Wonen en werken gaan hier hand in hand en als je handig bent kan je zelfs geld verdienen met het pand! Hoe? Dat vertellen wij je graag tijdens een uitvoerige rondleiding.
Onze geleidehond, je zag haar al op de foto, loopt desgewenst graag mee zodat je er niet zal verdwalen, dat gebeurde n.l. toen onze makelaar voor de eerste keer het pand heeft verkend.
Aan de voorzijde van het riante pand bevindt zich het woongedeelte, een magistrale grote open woonruimte met prachtige inbouwkeuken en heerlijke Lichtinval op de verdieping.
Wonen is perfect, maar er zou bijvoorbeeld ook een fijne Yogaruimte kunnen passen. We laten de keuzes graag over aan jou/jullie.
Vanaf het dakterras geniet je van een mooi zicht op de Alphatoren, het icoon van Enschede.
En zo weet je ook direct waar het pand zich bevindt, namelijk op centrale locatie en op loopafstand van het bruisende centrum. Mogelijk een mooi uitgangspunt om er verder op voort te borduren!
Op de begane grond bevinden zich 3 slaapkamers waarvan één een eigen badkamer heeft, de andere twee slaapkamers kunnen over de schitterende en vooral megagrote badkamer beschikken.
Een lange gang waar zich op rij 3 separate toiletruimtes bevinden geeft het gevoel dat je een bedrijfsruimte binnenstapt en feitelijk is dat ook zo. Je treft hier 2 separate woonunits aan maar kunnen helaas niet als zodanig worden gebruikt.
Wat mogelijk wel zou kunnen is werkkamers- en/of kantoorruimtes. Al dan niet verhuurbaar of om startup projecten ruimte te bieden.
Deze ruimtes zijn via de achterzijde toegankelijk, dus een artsen of tandarts praktijk behoort eventueel ook tot de mogelijkheden. Je leest het nu en misschien denk je YES!
Neem dan contact met ons op en dan gaan we lekker brainstormen waarbij gewenste aanpassingen aan het geheel bespreekbaar zijn.
We nodigen jullie van harte uit om sfeer te komen proeven!
Bijzonderheden:
- Een bijzonder object met 201 m² woonoppervlakte en een inhoud van 780 m³ .
- Het bedrijfsgedeelte beschikt over een verhuurbaar vloeroppervlakte (VVO) van 150 m² en heeft een bruto inhoud van 633 m³.
- Bouwjaar 1920, recent, zowel intern- als extern, volledig gerenoveerd en verduurzaamd.
- De beschikbare energie labels zijn: A voor de woning en A+ voor het bedrijfsgedeelte.
- Alle 3 de inbouwkeukens blijven inclusief de inbouwapparatuur achter.
- Alle vloeren en het volledige sanitair alsmede verwarmingsunits blijven achter.
- Het totale perceel bedraagt 373 m². De tuin en dakterras zijn op het Oosten gesitueerd.
Prijsindicatie: € 600.000,-- k.k
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 600,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 1,709
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Mansion, detached residential property (official/company house or apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1920
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing, metal and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 351 m²
- Other space inside the building
- 15 m²
- Exterior space attached to the building
- 20 m²
- Plot size
- 373 m²
- Volume in cubic meters
- 1,413 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Air conditioning, optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
Cadastral data
- ENSCHEDE E 3140
- Cadastral map
- Area
- 373 m²
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in centre and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 38 m² (7.65 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the north with rear access
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and public parking
Photos 40
© 2001-2026 funda







































