This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/enschede/huis-keteldiepstraat-68/80822292/

Eye-catcherRuime 2-onder-1-kapwoning met 4 slaapkamers en energielabel A!
Description
Stel je voor: thuiskomen in een zeer ruim en comfortabel huis in een rustige, kindvriendelijke wijk.
Deze goed onderhouden 2-onder-1-kapwoning beschikt over 4 slaapkamers, energielabel A, 12 zonnepanelen en een extra ruimte op de begane grond met tal van mogelijkheden. De woning biedt een woonoppervlakte van maar liefst 159 m² en diverse prettige voorzieningen die bijdragen aan optimaal wooncomfort.
De locatie is ideaal. Binnen enkele minuten staat u midden in de natuur. Liever de gezelligheid opzoeken? Op de fiets bent u zo in de bruisende binnenstad van Enschede of geniet u van een zonnig terras in Lonneker.
Indeling
Begane grond:
Bij binnenkomst valt direct de lichte en ruime woonkamer op. De grote raampartijen zorgen voor een prettige natuurlijke lichtinval. De gesloten keuken (vernieuwd in 2022) is voorzien van alle gewenste inbouwapparatuur.
De "Bonus" ruimte:
Een uniek kenmerk van deze woning is de voormalige garage. In 2024 is deze volledig gerenoveerd en geïsoleerd, waardoor een hoogwaardige extra ruimte is ontstaan. Perfect als praktijk aan huis, speelkamer voor de kinderen of een hobbyruimte.
1e verdieping:
Hier bevinden zich drie slaapkamers en een complete badkamer, uitgerust met een ligbad, douche, toilet en wastafel.
Zolder:
De zolderverdieping is een verrassende extra. Naast een volwaardige vierde slaapkamer vindt u hier een multifunctionele ruimte, ideaal als thuiskantoor, sportruimte of extra bergruimte.
Belangrijkste kenmerken op een rij:
• Bouwjaar: 1999
• Woonoppervlakte: 159 m²
• Perceel: 217 m²
• Duurzaamheid: energielabel A, 12 zonnepanelen & hybride warmtepomp (2025)
• 4 slaapkamers
• Extra: geïsoleerde multifunctionele ruimte (2024)
• Buiten: vernieuwde tuin (2023) en grote carport met berging/garage
• Parkeren op eigen terrein
Deze woning in Enschede is een fantastische plek voor gezinnen, stellen en iedereen die op zoek is naar ruimte en comfort.
Wacht niet te lang en plan vandaag nog een bezichtiging. Dit is uw kans om te wonen in een van de fijnste wijken van Enschede!
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 499,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,138
- Year of construction
- 1999
- Type of roof
- Hipped roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 159 m²
- Other space inside the building
- 10 m²
- Exterior space attached to the building
- 18 m²
- Plot size
- 217 m²
- Volume in cubic meters
- 595 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Skylight, passive ventilation system, rolldown shutters, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- LONNEKER R 2210
- Cadastral map
- Area
- 217 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 40 m² (4.00 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
Garage
- Type of garage
- Garage with carport
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda