This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/enschede/huis-landstraat-1/44454626/

Eye-catcherWonen, ondernemen óf investeren? Een pand vol mogelijkheden
Description
Niet ieder pand laat zich in één zin omschrijven. En eerlijk? Dat is hier juist de charme. Want wat je hier ziet, kan morgen zomaar iets compleet anders zijn. Een plek waar ondernemen, wonen, investeren en dromen samenkomen onder één dak. Momenteel bestaat het pand uit een commerciële ruimte van circa 65 m² op de begane grond met eigen entree aan de Deurningerstraat 237, etalage, achterom, badkamer en energielabel C. In 2021 vernieuwd met nieuw elektra, isolatie en vloerverwarming (momenteel niet aangesloten). Boven bevindt zich een appartement van circa 75 m² met eigen opgang aan de Landstraat 1, woonkamer, keuken, twee slaapkamers, douche, toilet, een praktische berging/stookruimte en energielabel D. En misschien nog wel het mooiste: de bestemming Wonen biedt door de functieaanduidingen ook ruimte voor zowel detailhandel als horeca.
Dus… door welke bril bekijk jij ’m?
Ondernemer | Misschien zie jij hier wel jouw eigen droom die werkelijkheid wordt. ’s Ochtends de lampen aandoen beneden, de geur van koffie die langzaam de ruimte vult en de eerste gasten die binnenlopen. Een kleine espressobar, een stijlvolle boutique, creatieve studio of juist een plek waar werken en wonen naadloos in elkaar overlopen. Geen reistijd, geen haast, maar gewoon de trap op en je bent thuis. Hoe bijzonder is dat?
Belegger | Maar misschien kijk jij er juist met een investeerdersblik naar. Een commerciële ruimte beneden, een appartement erboven, verschillende manieren van verhuren en combineren. Zelf wonen, deels verhuren of volledig exploiteren. Juist die mix maakt dit object interessant. Een pand dat zich niet in één hokje laat stoppen en daardoor kansen biedt voor vandaag én morgen.
Visionair | Of… je gooit het compleet over een andere boeg. Want stel je eens voor dat dit straks geen combinatiepand meer is, maar één waanzinnige stadswoning van circa 141 m². Een modern herenhuis met hoge plafonds, veel licht, karaktervolle ruimtes en die typische sfeer die je normaal alleen in grote steden tegenkomt. Een leefkeuken waar vrienden blijven hangen, een stijlvolle woonkamer, misschien zelfs stalen deuren, een vide of een hotel chique interieur. Dit is zo’n plek waar je niet alleen woont, maar waar je iets creëert wat écht uniek is.
Op deze paarse hoek komt alles samen. Aan de levendige Deurningerstraat, waar dagelijks mensen voorbijrijden, fietsen en wandelen. Zichtbaar, centraal en midden in de beweging van de stad. Terwijl de Landstraat juist weer een stuk rustiger aanvoelt met volop P. Met Winkelcentrum Op de Brouwerij aan de overkant zit je hier op een plek waar reuring, bereikbaarheid en mogelijkheden elkaar perfect ontmoeten.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 389,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,759
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1925
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 141 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 95 m²
- Volume in cubic meters
- 580 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Optical fibre, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HR combiketel (gas-fired combination boiler from 2003, in ownership)
Cadastral data
- ENSCHEDE K 2430
- Cadastral map
- Area
- 95 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Patio/atrium
- 10 m² (2 meter deep and 5 meter broad)
- Location
- Alongside busy road and in residential district
- Garden
- Patio atrium
- Patio atrium
- 10 m² (2.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Commercial property
- Retail space
- 65 m², built-in
© 2001-2026 funda