This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/epe/huis-schotakker-16/43389948/

Schotakker 168162 JE EpeBurgerenk
€ 635,000 k.k.
Eye-catcherVrijstaande levensloopbestendige woning op rustige locatie in Epe!
Description
Vrijstaande levensloopbestendig woning op een rustige locatie in Epe!
Aan de rand van de geliefde en rustige woonwijk de Burgerenk ligt deze vrijstaande, levensloopbestendige woning met inpandige garage en royale carport. Een ideale combinatie van comfortabel wonen, ruimte en een prachtige ligging nabij zowel voorzieningen als natuur.
Voor de uitgebreide informatie, kijk op: schotakker16.nl
De woning is traditioneel gebouwd in 1972, gedeeltelijk geïsoleerd en voorzien van 10 zonnepanelen. Het geheel staat op een ruim perceel van maar liefst 670 m², wat zorgt voor veel privacy en volop mogelijkheden rondom de woning.
De ligging is bijzonder gunstig: op korte afstand bevinden zich een buurtwinkel, het gezellige centrum van Epe en de uitgestrekte natuurgebieden van de Veluwe.
Indeling begane grond
Via de entree komt u in een royale hal met vide en toilet. De lichte woonkamer beschikt over een sfeervolle open haard en een deur naar het zonnige terras. De keuken heeft een moderne hoekopstelling en is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een koelkast, vriezer, vaatwasser, combimagnetron, afzuigkap en een 5-pits gaskookplaat.
Op de begane grond bevindt zich tevens een ruime slaapkamer en een complete badkamer met ligbad, douche, wastafel en toilet – ideaal voor levensloopbestendig wonen. Via de achter entree bereikt u de bijkeuken met aansluitingen voor wasapparatuur. De inpandige garage beschikt over een vaste trap naar de zolder, waar zich veel praktische bergruimte bevindt.
Verdieping
Via een fraaie houten trap met vide bereikt u de overloop. Hier bevinden zich drie kamers en een inloopkast. Twee slaapkamers zijn ruim van formaat en de derde kamer is momenteel in gebruik als werkkamer. Daarnaast is er veel bergruimte onder de schuine dakvlakken.
Tuin
De tuin ligt rondom de woning en biedt volop ruimte en privacy. Aan de voorzijde bevindt zich een zonnig terras op het zuiden. Naast de garage staat een royale, hoge carport, ideaal voor het stallen van een caravan of camper.
Kortom een comfortabele en ruime woning op een prachtige plek in Epe, perfect voor wie levensloopbestendig wil wonen met alle voorzieningen én natuur binnen handbereik.
Wetenswaardigheden
Bouwjaar : 1972
Perceel : 670 m²
Inhoud : 618 m³
Gebruiksoppervlakte : 127 m²
Inpandige bergruimte : 40 m²
Verwarming : Brink Hete lucht verwarming
Warm water : Geiser en close-in boiler
Isolatie : Dak- en gedeeltelijk glasisolatie
Energielabel : E
Aanvaarding : in overleg
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 675,000 kosten koper
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 635,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,000
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Bungalow, detached residential property (semi-bungalow)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1972
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Accessibility
- Accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 127 m²
- Other space inside the building
- 40 m²
- Plot size
- 670 m²
- Volume in cubic meters
- 618 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, flue, TV via cable, and solar collectors
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation and partly double glazed
- Heating
- Hot air heating and fireplace
- Hot water
- Gas water heater
Cadastral data
- EPE EN OENE T 3721
- Cadastral map
- Area
- 670 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Garage
- Type of garage
- Carport and built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Loft and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda