This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/erp/huis-julianasingel-43/43333644/

Julianasingel 435469 AH ErpErp Centrum
€ 550,000 k.k.
Description
Vrijstaande woning met volop potentie in het centrum van Erp
Op een aantrekkelijke locatie in de luwte van het centrum van het gemoedelijke Erp ligt deze vrijstaande woning uit 1971, gesitueerd op een royaal perceel van 485 m² met een zonnige tuin op het zuiden en garage. Deze woning biedt een uitstekende basis voor wie op zoek is naar ruimte én de mogelijkheid om alles geheel naar eigen smaak te moderniseren.
Ligging
Voor alle dagelijkse voorzieningen liggen winkels, supermarkten en horeca op loop- of fietsafstand. Ook sportclubs en scholen zijn dichtbij. Veelal vrijstaande woningen in de direct omgeving en volop mogelijkheden voor wandelen en fietsen in het buitengebied. Dankzij de gunstige ligging zijn Veghel, Uden en Eindhoven snel bereikbaar, waardoor u rustig woont met alle voorzieningen binnen handbereik.
Indeling
Begane grond
Via de ruime entree met tegelvloer bereikt u de woonkamer.
De woonkamer is heerlijk licht dankzij twee grote ramen aan de voorzijde. De tegelvloer loopt door in de gehele ruimte en de gashaard vormt een sfeervol middelpunt. Aan de achterzijde zorgen een raam en een schuifpui voor een fijne verbinding met de tuin en het terras. De open keuken sluit hierop aan en is voorzien van een koelkast, combimagnetron, vaatwasser en vriezer.
De praktische bijkeuken beschikt over aansluitingen voor wasmachine en droger, een uitstortgootsteen, een bergkast en een toilet. Vanuit hier heeft u eveneens toegang tot de achtertuin.
Eerste etage
De eerste etage heeft een praktische indeling met vier slaapkamers en een badkamer. Op de overloop bevindt zich een royale inbouwkast. Aan de zijkant liggen twee slaapkamers: een compacte kamer met raam en een ruimere kamer met inbouwkast. De derde slaapkamer is royaal, voorzien van twee inbouwkasten en uitzicht op de zijstraat. De vierde slaapkamer beschikt over toegang tot een balkon.
Via een vlizotrap bereikt u de zolder. Hier bevindt zich de cv-ketel (Nefit Ecoline HR) en is er extra bergruimte beschikbaar.
Buitenruimte
De achtertuin is gelegen op het zuiden en biedt volop zon en privacy. Direct aan de woning bevindt zich een terras met overstek en achter in de tuin is nog een tweede terras gerealiseerd. De tuin is daarnaast praktisch ingericht met diverse aansluitpunten voor de tuinslang, 9 zonnepanelen (overname in overleg). Ook zijn er dakkapellen aanwezig aan zowel de voor- als achterzijde van de woning.
Garage en oprit
De garage biedt plaats aan één auto en beschikt over een extra vliering voor bergruimte. De ruimte is opgedeeld in twee delen: een voorste deel voor de auto en een achterste deel voor fietsen en tuingereedschap. In dit achterste gedeelte bevindt zich tevens de grondwaterpomp en is elektra aanwezig. De oprit biedt ruimte voor het parkeren van één auto op eigen terrein.
?
Bijzonderheden
• Vrijstaande woning in het centrum van Erp
• Unieke kans om deze woning naar eigen inzicht te moderniseren
• Bouwjaar 1971
• Perceel van 485 m²
• Tuin op het zuiden
• Vier slaapkamers
• 9 zonnepanelen in overleg ter overname
• Vrijstaande garage met vliering en oprit
• Koper dient rekening te houden met substantiële renovatiekosten
• Ouderdomsclausule van toepassing
Tot zekerheid voor de nakoming van de verplichtingen dient de koper, bij het tot stand komen van de overeenkomst, een schriftelijke bankgarantie te doen stellen of een waarborgsom te storten ten bedrage van 10 % van de koopsom.
Deze presentatie is samengesteld om u een indruk te geven van het object. Hoewel wij bij het maken van de omschrijvingen en tekeningen/plattegronden zorgvuldig te werk zijn gegaan, kunnen er geen rechten worden ontleend aan onjuistheden. Deze informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 550,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,701
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1971
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 117 m²
- Other space inside the building
- 14 m²
- Exterior space attached to the building
- 18 m²
- External storage space
- 29 m²
- Plot size
- 485 m²
- Volume in cubic meters
- 485 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired, in ownership
Cadastral data
- ERP M 1597
- Cadastral map
- Area
- 485 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda