Levensloopbestendige woning (Bouwnr. 42)8801 ZJ FranekerFraneker Alvestudewyk
€ 492,450 v.o.n.
Description
Warkumer Trekfeart - Levensloopbestendige woningn
Droom jij van comfortabel en royaal wonen aan open vaarwater? In een huis dat klaar is voor de duurzame toekomst?
In de jonge Alvestêdewyk, vlak bij het historisch centrum van Franeker, komt de Nieuwe Rietbuurt tot bloei, op vier schiereilanden aan open vaarwater. Na het succes van de deelplannen Burrefeart en Zuiderpoort volgt nu Warkumer trekfeart. Het telt 21 vrijstaande huizen, twee-onder-een-kapwoningen en levensloopgeschikte halfvrijstaande woningen in diverse ontwerpen, gelegen aan een groene laan met bomenpracht.
Vrijwel alle woningen liggen aan het water. Ze zijn duurzaam, gasloos en energiezuinig. 8 Twee-onder-een-kapwoningen en 9 vrijstaande woningen zijn ontworpen in de geliefde jarendertigstijl. In het oog springen de grote dakoverstekken. Daarnaast komen er 4 levensloopgeschikte halfvrijstaande woningen, met slaapkamer en badkamer op de begane grond, aan een pleintje. Deze woningen hebben platte daken. Verder is er ruimte voor twee vrije kavels. De afwisseling van woningtypen en kapvormen geeft het straatbeeld een vriendelijk en dorps karakter.
Levensloopgeschikte woningen
Deze woningen zijn aantrekkelijk voor wie comfortabel wil wonen met alle dagelijkse functies op de begane grond.
Type G
Bouwnummers 42, 43, 47 en 48
Gebruiksoppervlakte: circa 103 vierkante meter
Perceel: circa 379 tot 442 vierkante meter
Neem contact met ons op voor meer informatie of neem een kijkje op de projectwebsite.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 492,450 vrij op naam
- Asking price per m²
- € 4,781
- Year of construction
- 2027
- Quality marks
- Woningborg Garantiecertificaat
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 103 m²
- External storage space
- 18 m²
- Plot size
- 442 m²
- Volume in cubic meters
- 409 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, 2 sinks, and toilet
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- Electric heating, complete floor heating and heat pump
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- WAADHOEKE
- Cadastral map
- Area
- 442 m²
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and along waterway
- Garden
- Back garden and side garden
- Back garden
- 225 m² (15.00 metre deep and 15.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda