This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/frieschepalen/huis-hearsterwei-19/44466598/

Hearsterwei 199249 NA FrieschepalenFrieschepalen-Kom
€ 425,000 k.k.
Eye-catcherUitzicht op weiland, 167 m² woonruimte en volop mogelijkheden
Description
Zicht over weiland aan de voorzijde én datzelfde groene decor aan de achterzijde. Hier woon je midden in het dorp, met de dagelijkse reuring binnen handbereik, maar ondertussen voelt het alsof het landschap gewoon je achtertuin is.
Deze karaktervolle woning, voorheen ook deels winkel geweest, kent een rijke geschiedenis. Rond 1938 gebouwd en in de jaren ’50 flink uitgebreid, waardoor er verrassend veel leefruimte is ontstaan. Met een woonoppervlakte van maar liefst circa 167 m² en een woningdiepte van ruim 17 meter krijg je hier alle ruimte om jouw woonwensen vorm te geven.
Binnen valt direct op hoeveel mogelijkheden deze woning biedt. De woonkamer van ruim 50 m² vormt het hart van het huis, met een open keuken waar koken en gezelligheid moeiteloos samenkomen. Aan de achterzijde vind je nog een royale extra kamer met tweede keukenblok, veel bergruimte en een schuifpui naar de tuin. Een ruimte die zich net zo makkelijk laat omtoveren tot hobbyruimte, thuiswerkplek of gastenverblijf.
Op de verdieping wachten maar liefst vijf slaapkamers, allemaal met hun eigen formaat en sfeer. Ideaal voor een groot gezin, thuiswerkers of hobbyisten die graag wat extra meters tot hun beschikking hebben. Daarnaast is er een ruime overloop met volop kastruimte, plek voor het witgoed en toegang tot de vliering.
En dan de tuin… beschut, zonnig gelegen en opvallend vrij. Doordat de achterzijde grenst aan een fietspad en daarachter direct weiland ligt, geniet je hier van rust en privacy zonder inkijk van achterburen. Dat maakt buiten zitten hier nét even fijner.
Frieschepalen ligt bovendien verrassend centraal in Noord-Nederland. Precies op de grens van Friesland en Groningen, met de A7 op slechts enkele minuten rijden. Daardoor zijn plaatsen als Drachten en Groningen snel bereikbaar en is het dorp geliefd bij forenzen die rustig willen wonen, maar toch vlot onderweg willen zijn.
Ben je jonger dan 35 jaar en heb je nog niet eerder gebruikgemaakt van een vrijstelling van overdrachtsbelasting? Dan kun je eenmalig gebruik maken van een vrijstelling van de overdrachtsbelasting. De woning moet dan wel zijn voor eigen gebruik en de koopsom moet onder de €555.000,00 (regeling 2026) blijven. Ook als een van beiden jonger dan 35 jaar is, kun je (gedeeltelijk) gebruik maken van deze regeling.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 425,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,545
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1938
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 167 m²
- Other space inside the building
- 47 m²
- Exterior space attached to the building
- 24 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 568 m²
- Volume in cubic meters
- 775 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (6 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Skylight, sliding door, and TV via cable
- CH boiler
- Vaillant (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- URETERP F 930
- Cadastral map
- Area
- 568 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 220 m² (24.00 metre deep and 13.00 metre wide)
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda