This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/gaanderen/huis-rijksweg-50/17238791/

Welkom bij deze vrijstaande woning met maar liefst 585 m² eigen grond
Description
Vrijstaand wonen, een perceel van maar liefst 585 m² eigen grond én een woning waar je nog helemaal je eigen draai aan kunt geven. Klinkt goed toch? Deze riant uitgebouwde vrijstaande woning uit 1928 heeft door de jaren heen de nodige veranderingen gehad, maar gelukkig zijn er ook mooie details uit de bouwperiode bewaard gebleven. Zo zorgen onder andere de mansardekap, overstekken, glas in lood bovenlichten en suitedeuren voor het karakter dat bij dit huis past.
Ook buiten is er lekker veel ruimte. Je parkeert meerdere auto’s op eigen terrein en daarnaast zijn er een carport en vrijstaande garage aanwezig. De achtertuin ligt op het zuiden en biedt door het royale perceel genoeg mogelijkheden om hier iets moois van te maken. De woning zelf kun je op verschillende punten moderniseren en aanpassen aan jouw eigen woonwensen. Een mooie kans voor een doorstromer die juist op zoek is naar een vrijstaand huis waar nog iets te kiezen valt.
Wist je dat tegenover de woning meteen tussen de bomen en in het buitengebied loopt? En dat de woning op slechts wandel/ fietsafstand van de gezellige dorpskern ligt? Welke beschikt over diverse voorzieningen als trein- en busstation, sportgelegenheden en een diversiteit aan winkels. Tevens zijn de stad Doetinchem en de ontsluitingswegen richting Arnhem/ Enschede binnen enkele autominuten bereikbaar.
Indeling
Begane grond
Kom binnen! Al moeten we daar eigenlijk meteen bij zeggen dat je hier in de praktijk bijna altijd achterom gaat. In de woonkamer vallen meteen een aantal leuke details op. De glas in lood bovenlichten en suitedeuren geven de ruimte nét dat stukje karakter dat je bij een woning uit 1928 hoopt tegen te komen. Aan de achterzijde is de woning uitgebouwd en hier is ook de keuken naartoe verplaatst. Hierdoor is er een ruime woonkeuken ontstaan met plek voor een eettafel. De keuken is voorzien van een vaatwasser, inductiefornuis met twee ovens en diverse losse apparatuur. Ook is hier airconditioning aanwezig. De bijkeuken/berging bereik je binnendoor, hier heb je plek voor de wasmachine en droger.
Vanuit de achterzijde stap je de tuin in. Deze ligt op het zuiden en dankzij het perceel van 585 m² is hier genoeg ruimte om de tuin straks naar eigen wens in te richten. Voor de auto, fietsen en andere spullen is eveneens voldoende plek. Naast meerdere parkeerplaatsen op eigen terrein beschik je over een carport en een vrijstaande garage.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers en de badkamer. Eén van de slaapkamers is voorzien van airconditioning. De badkamer is eenvoudig uitgevoerd en beschikt over een ligbad (momenteel niet aangesloten), inloopdouche, wastafel en toilet. Wil je hier op termijn iets aan veranderen? Dan kun je de ruimte helemaal naar jouw eigen smaak vormgeven.
Tweede verdieping
Via een vlizotrap kom je op de bergzolder. Handig voor de koffers, kerstspullen en alle andere spullen die je niet dagelijks nodig hebt.
Maten
Los van de ca. 137 m2 aan woonoppervlakte beschikt deze woning over ca. 27 m2 overige inpandige ruimte (kelder en tweede verdieping) en ca. 17 externe bergruimte (garage).
Nog meer redenen waarom je hier eens moet komen kijken
- Vrijstaande woning uit 1928
- Royaal perceel van 585 m² eigen grond
- Tuin gelegen op het zuiden
- Karakteristieke mansardekap en overstekken
- Glas in lood bovenlichten en suitedeuren
- Ruime woonkeuken door de uitbouw aan de achterzijde
- Drie slaapkamers
- Meerdere parkeerplaatsen op eigen terrein
- Carport en vrijstaande garage
- Hybride warmtepomp uit 2023
- 11 zonnepanelen
- Twee airconditionings
- Deels voorzien van rolluiken
- Volop mogelijkheden om de woning naar eigen wens aan te passen
Zoek je een vrijstaande woning met een flink perceel en vind je het juist leuk om een huis stap voor stap naar eigen wens te maken? Dan is dit er eentje om van dichtbij te bekijken. De ruimte is er, de karakteristieke details zijn er en de rest kun jij zelf invullen. Maak een afspraak met Vredegoor Lanting Makelaars en kom de mogelijkheden zelf bekijken. Samen op weg naar jouw nieuwe thuis! Wij hanteren een vraagprijs van € 439.000,- kosten koper.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 439,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,204
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1928
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Mansard roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 137 m²
- Other space inside the building
- 27 m²
- External storage space
- 17 m²
- Plot size
- 585 m²
- Volume in cubic meters
- 583 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories, an attic, and a basement
- Facilities
- Air conditioning, skylight, rolldown shutters, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired from 2023, in ownership)
Cadastral data
- AMBT-DOETINCHEM I 4888
- Cadastral map
- Area
- 585 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In wooded surroundings
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 322 m² (19.50 metre deep and 16.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Garage
- Type of garage
- Carport and detached wooden garage
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda