This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/geleen/huis-borrekuilstraat-39/80812749/

Borrekuilstraat 396163 AA GeleenLindenheuvel
€ 239,000 k.k.
Description
Deze goed onderhouden levensloopbestendige woning is gelegen aan de rand van de wijk Lindenheuvel, op korte afstand van winkels, diverse uitvalswegen, basisschool en openbaar vervoer.
Het pand is gebouwd omstreeks 1942 en is voorzien hardhouten kozijnen met isolatieglas, rolluiken, dak is geïsoleerd en de cv-ketel is van het merk Nefit Smartline uit ca. 2008 (eigendom).
Het perceel is 344 m² groot en een onderhoudsvriendelijke aangelegde diepe achtertuin met privacy en is achterom bereikbaar via een pad aan de achterzijde. Bij de woning hoort een in spouw gemetselde berging/hobbyruimte van ca. 6.15 x 3.35 met elektra-aansluitingen.
De inhoud van de woning bedraagt 417 m³ en de woonoppervlakte 78 m².
Indeling
Souterrain: provisiekelder 2.20 x 2.05.
Begane grond, voorzien van tegelvloer: entreehal met meterkast; toiletruimte met wandcloset; gezellige woonkamer met vloerverwarming en airconditioning; ruime slaapkamer 5.85 x 3.00; gesloten keuken met aanbouwkeuken voorzien van elektrische kookplaat, afzuigkap, koelkast, aansluiting vaatwasser en deur naar de tuin; nette badkamer met douche en badmeubel; bijkeuken met witgoedaansluiting en standplaats cv-ketel.
Eerste verdieping: ruime bergzolder met de mogelijkheid om extra slaapkamer/logeerkamer te realiseren.
Belangrijke informatie voor de koper.
Verkoopinformatie.
Bovenstaande informatie is met zorg samengesteld. Er kunnen echter geen rechten aan worden ontleend, verkopers noch verkopend makelaar kunnen aansprakelijk worden gehouden voor eventuele onjuistheden. Indien bepaalde informatie voor u van wezenlijk belang is, dan adviseren wij u deze op juistheid te (laten) controleren. Alle opgegeven maten en oppervlakken zijn indicatief.
Schriftelijkheidsvereiste.
Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat zowel koper als verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”). Tot het tijdstip van ondertekening door beide partijen voornoemd, zullen partijen jegens elkaar geen enkele verplichting hebben.
Waarborgsom of bankgarantie.
Koper dient binnen een week na het onvoorwaardelijk worden van de koopovereenkomst een waarborgsom te storten bij de notaris of een bankgarantie te stellen ten bedrage van tien procent van de koopsom.
Bouwkundige keuring
Koper is te allen tijde gerechtigd om voor eigen rekening een bouwkundig onderzoek te laten verrichten, dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen in de staat van onderhoud of andere aspecten van de onroerende zaak. Koper dient bij het doen van een bod wel direct aan te geven of hij een dergelijk onderzoek wenst.
Meetinstructie
De bij de inmeting gehanteerde Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit (mede als gevolg van het gegeven dat Fidus Makelaardij geen professioneel inmeter is) verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Overname (huur)contracten
Indien er in de woning huurtoestellen aanwezig zijn zoals CV-Ketel, boiler of zonnepanelen etc. dienen deze overgenomen te worden door de koper.
De aan kopers verstrekte informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen van de door derden verstrekte informatie m.b.t. de onroerende zaak. Hieronder vallen o.a. meetrapporten, plattegronden, fotomateriaal, video's, energielabel, bestemmingsplankaarten, bodeminformatie, verstrekte vergunningen etc. etc. Alle weergegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 239,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,064
- Year of construction
- 1942
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 78 m²
- Other space inside the building
- 32 m²
- External storage space
- 20 m²
- Plot size
- 344 m²
- Volume in cubic meters
- 417 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story, an attic, and a basement
- Facilities
- Air conditioning, rolldown shutters, and TV via cable
- CH boiler
- Nefit ( combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- GELEEN G 1241
- Cadastral map
- Area
- 344 m²
- Public parking
© 2001-2026 funda