This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/gemert/huis-binderseind-15/44403097/

Binderseind 155421 CG GemertGemert-Centrum
€ 577,500 k.k.
Eye-catcherVeelzijdige woon-/bedrijfspand in centrum van Gemert!
Description
In het centrum van Gemert bevindt zich dit veelzijdige woon-/bedrijfspand met circa 120 m² commerciële ruimte op de begane grond en twee volwaardige woonverdiepingen. Het pand biedt tal van mogelijkheden voor wonen en werken te combineren. Daarnaast beschikt de woning over een royaal dakterras op het zuidwesten en maar liefst drie, met mogelijkheid tot vier slaapkamers.
HET OBJECT KAN IN ZIJN GEHEEL VOOR BEWONING GEBRUIKT WORDEN, INFORMEER NAAR DE MOGELIJKHEDEN!
BEGANE GROND - COMMERCIËLE RUIMTE
Via de entree aan de voorzijde bereik je de ruime commerciële ruimte op de begane grond. Dankzij de grote etalage geniet deze ruimte van veel natuurlijke lichtinval en veel zichtbaarheid. Met een oppervlakte van circa 120 m² biedt de ruimte volop mogelijkheden. Verder zijn er vier praktische bergruimtes aanwezig, waarvan één is ingericht met witgoedaansluitingen en twee boilers. Vanuit de berging heb je toegang tot een gang welke toegang biedt tot het Binderseind. Hierdoor is het mogelijk om een aparte toegang te realiseren voor het woonhuis.
Vanuit de berging is tevens de achtertuin bereikbaar.
EERSTE VERDIEPING
De overloop biedt toegang tot het gedeeltelijk betegelde toilet en de badkamer. Deze is voorzien van een whirlpool, een inloopdouche en een wastafel met meubel.
Daarnaast bevindt zich op deze verdieping de gesloten keuken, uitgerust met een 4-pits gasfornuis met wokbrander, een oven, een koelkast en een praktische vaste kast voor extra bergruimte. Vanuit de keuken heb je direct toegang tot het royale dakterras van circa 60 m². Dit zonnige terras, gelegen op het zuidwesten, biedt een fraai uitzicht op het omliggende groen en de karakteristieke Kasteellaan.
De sfeervolle woonkamer bevindt zich aan de voorzijde van het pand. Dubbele openslaande deuren zorgen voor veel lichtinval en bieden een mooi uitzicht over het centrum van Gemert. De ruimte is afgewerkt met een parketvloer, behangen wanden, karakteristieke nissen, een balkenplafond en een haard, wat zorgt voor een warme en sfeervolle uitstraling.
TWEEDE VERDIEPING
Op de tweede verdieping bevinden zich drie ruime slaapkamers, allen voorzien van veel daglicht. Daarnaast is er een vierde kamer aanwezig waarin momenteel een sanibroyeur is geplaatst.
BIJZONDERHEDEN
- Commerciële ruimte met twee volwaarde woonetage's
- Circa 120 m² bedrijfsruimte op de begane grond
- Drie ruime slaapkamers, met mogelijkheid voor een vierde slaapkamer
- Royaal dakterras van circa 60 m² op het zuidwesten
- Gelegen in het centrum van Gemert
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 577,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,357
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1965
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 245 m²
- Exterior space attached to the building
- 64 m²
- Plot size
- 225 m²
- Volume in cubic meters
- 808 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, sink, washstand, and whirlpool
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler and electrical boiler
- CH boiler
- Gas-fired, in ownership
Cadastral data
- GEMERT N 2050
- Cadastral map
- Area
- 225 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre
- Garden
- Back garden and sun terrace
- Sun terrace
- 76 m² (11.11 metre deep and 6.87 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda