
Eye-catcherVoor wie houdt van licht wonen en leven op gemak!
Description
Je komt thuis, neemt de lift of trap naar de derde verdieping en opent de voordeur. Meteen valt het op: wat is het hier heerlijk licht. Het daglicht vindt moeiteloos zijn weg naar binnen en geeft iedere ruimte een frisse, open uitstraling. Een plek waar je de gordijnen nauwelijks hoeft open te doen om van het licht te genieten.
Terwijl je verder loopt, ontdek je steeds meer van de sfeer die deze woning zo bijzonder maakt. De accessoires, de kleuren en de inrichting laten zien dat hier met aandacht is gewoond. Het voelt als een huis waar verhalen zijn verzameld, herinneringen zijn gemaakt en waar iedere hoek een eigen karakter heeft gekregen.
De woonkamer vormt het gezellige hart van het appartement. Een plek waar je neerploft op de bank met een goed boek, uitgebreid tafelt met vrienden of gewoon geniet van een rustige avond thuis. De eetruimte sluit hier naadloos op aan en vormt samen met de keuken, vernieuwd in 2025, een fijne plek waar het dagelijks leven zich vanzelf afspeelt.
Ook buiten is het genieten. Vanuit zowel de woonkamer als de slaapkamer stap je zo je balkon op. Misschien begin jij hier straks de dag met een kop koffie in de ochtendzon of sluit je juist af met een goed glas en een fijne zomeravond.
Met twee slaapkamers, een verzorgde badkamer, een separaat toilet en twee praktische bergingen is er ook aan het dagelijkse gemak gedacht. Zo beschik je over een berging in het appartement zelf én een extra berging in het complex voor je seizoensspullen, koffers en andere spullen die je niet dagelijks nodig hebt. En voor de dagelijkse boodschappen? Daar hoef je alleen maar naar beneden. Winkelcentrum Beckmanplein ligt direct aan je voeten. Even snel een boodschap halen, een vers broodje voor de lunch of nog wat ingrediënten voor het avondeten? Je loopt er zo naartoe. Zin om de gezelligheid van de stad op te zoeken? Dan fiets je binnen enkele minuten naar de historische binnenstad van Gorinchem voor een rondje langs de winkels, een lunch op een terras of een wandeling over de vestingwallen.
Een appartement waar licht, sfeer en gemak samenkomen. Een plek waar al veel mooie herinneringen zijn gemaakt en waar met gemak nieuwe herinneringen ontstaan. Wordt dit binnenkort jouw thuis?
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 395,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,817
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 220.04 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1993
- Type of roof
- Combination roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 82 m²
- Exterior space attached to the building
- 9 m²
- External storage space
- 3 m²
- Volume in cubic meters
- 270 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator and mechanical ventilation
- Located at
- 4th floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- GORINCHEM F 3652
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- GORINCHEM F 3652
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 220.04 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda