This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/gouda/huis-madrigaalhof-6-a/44519794/

Een bijzondere vrijstaande woning op een unieke plek, met volop ruimt
Description
Een bijzondere vrijstaande woning op een unieke plek, met volop ruimte, privacy, groen en mogelijkheden – en dat alles dichtbij de stad én de natuur. Aan de Madrigaalhof 6a in Gouda woont u op een rustige en bijzondere locatie op een eiland, bereikbaar via de gemeenschappelijke brug aan het einde van het hofje. Hier komen rust en privacy op een mooie manier samen met het comfort en de voorzieningen van de stad.
Binnen biedt de woning verrassend veel leefruimte en een veelzijdige indeling. Zo beschikt de woning over een royale woonkamer met houtkachel, een ruime keuken, multifunctionele ruimtes, een inpandige garage, kelder, meerdere slaapkamers, twee badkamers en een grote tweede verdieping met volop mogelijkheden voor bijvoorbeeld werken, hobby’s of extra slaap- en leefruimte. Duurzaamheid is hier eveneens goed geregeld. De woning is volledig geïsoleerd, beschikt over maar liefst 19 zonnepanelen en heeft energielabel A. Zo combineert deze woning ruimte en comfort met energiezuinig wonen. Ook buiten is het heerlijk wonen. De groen aangelegde tuin biedt volop privacy en beschikt over een royaal terras. De vele ramen rondom de woning zorgen voor een prettige lichtinval en een fijne verbinding met de tuin.
De ligging is ideaal; scholen, winkelcentra en een gezondheidscentrum bevinden zich dichtbij. Het NS-station Goverwelle ligt op loopafstand en het historische centrum van Gouda is binnen enkele minuten fietsen bereikbaar. Ook natuurliefhebbers zitten hier goed, met het Goudse Hout, de Reeuwijkse Plassen en het Steinse Groen op korte afstand.
Bijzonderheden:
- Vrijstaande woning met veel leefruimte, privacy en groen
- Parkeren op eigen terrein (3 auto's)
- Energielabel A
- 19 zonnepanelen
- Hybride warmtepomp/ CV ketel (2023)
- Woning volledig geïsoleerd
- Meterkast vernieuwd (2023)
- Royale woonkamer met meerdere zitmogelijkheden
- Ruime keuken met groot eetgedeelte
- Aparte bijkeuken
- Multifunctionele ruimte op de begane grond
- Inpandige garage ( plaats voor 1 auto)
- Parkeren op eigen terrein
- Kelder voor aanvullende bergruimte
- Zes kamers
- Drie slaapkamers
- Twee badkamers
- Balkon op de eerste verdieping
- Onderheid terras
- Ruime en groen aangelegde tuin rondom de woning
- De ligging is ideaal; scholen, winkelcentra en een gezondheidscentrum bevinden zich dichtbij. Het NS-station Goverwelle ligt op loopafstand en het historische centrum van Gouda is binnen enkele minuten fietsen bereikbaar. Ook natuurliefhebbers zitten hier goed, met het Goudse Hout, de Reeuwijkse Plassen en het Steinse Groen op korte afstand.
Indeling:
Begane grond
Via de entree kom je binnen in een ruime hal, waar direct de lichte en ruimtelijke sfeer van de woning tot zijn recht komt. De grote raampartijen zorgen ook hier voor een prettige hoeveelheid daglicht. De lichte tegelvloer, voorzien van vloerverwarming, loopt vanuit de hal door naar een groot deel van de leefruimtes en vormt een rustige en neutrale basis.
Vanuit de hal zijn de trap naar de eerste verdieping en de kelder bereikbaar. Daarnaast bevinden zich hier de meterkast en een separate toiletruimte, voorzien van een wandcloset en fonteintje.
Vanuit de hal kom je in de zeer royale woonkamer. Dankzij de vele ramen en glazen deuren aan meerdere zijden valt het daglicht hier rijkelijk naar binnen. Vanuit verschillende plekken in de woonkamer is er bovendien zicht op de groene tuin, die rondom de woning is gelegen. Hierdoor voelt de leefruimte niet alleen licht en open aan, maar staat deze ook volop in verbinding met het groen rondom de woning. De royale afmetingen bieden volop mogelijkheden om verschillende zit- en leefgedeeltes te creëren. Centraal in de woonkamer vormt de houtkachel (2019) een sfeervol middelpunt. De lichte tegelvloer loopt vanuit de woonkamer door richting de keuken.
De keuken staat in open verbinding met de woonkamer en biedt daarnaast alle ruimte voor een grote eettafel. Ook hier zorgen de brede raampartijen voor een overvloed aan natuurlijk licht en een fraai zicht op de groene tuin. De keuken is uitgevoerd met lichte kastfronten, deels voorzien van glazen deuren, een donker werkblad en diverse hoge kasten. Aan apparatuur zijn onder andere een kookplaat, afzuigkap, dubbele wasbak, vaatwasser, koel/vriescombinatie en ingebouwde oven aanwezig.
Aansluitend aan de keuken bevindt zich de praktische bijkeuken, welke is voorzien van de opstelplaats voor de wasapparatuur en een grote voorraadkast. Vanuit hier is de multifunctionele ruimte bereikbaar. Deze royale kamer beschikt over ramen aan de buitenzijde en een eigen buitendeur, waardoor ook hier veel natuurlijk licht binnenkomt en het contact met de tuin behouden blijft. De ruimte leent zich uitstekend als werk-, hobby- of extra verblijfsruimte.
Naast de multifunctionele ruimte ligt de inpandige garage, die zowel vanuit de woning als via de brede garagedeur aan de buitenzijde bereikbaar is. De royale oprit aan de voorzijde biedt daarnaast volop parkeergelegenheid.
Kelder:
Een bijzonder pluspunt van deze woning is de royale, droge kelder. De kelder is uitgevoerd als een solide betonnen bak en biedt verrassend veel extra ruimte voor opslag en andere doeleinden. Dankzij het droge karakter is deze ruimte bovendien uitstekend geschikt voor liefhebbers die dromen van een eigen wijn- of bierkelder. Een praktische én sfeervolle extra ruimte die in Gouda zeker niet als vanzelfsprekend mag worden beschouwd.
Eerste verdieping:
Via de open houten trap bereik je de eerste verdieping, waar het ruimtelijke gevoel direct opvalt. De royale overloop wordt dankzij de hoge ramen aangenaam licht en vormt een open verbinding tussen de verschillende vertrekken. De lichte houtlook vloer, de houten trap en de glazen balustrade versterken het moderne en ruimtelijke karakter van deze verdieping.
Hier bevinden zich drie slaapkamers en twee complete badkamers. De slaapkamers zijn verschillend van formaat en indeling, maar hebben met hun vele ramen allemaal een prettige, open uitstraling. Alle slaapkamers zijn voorzien van een lichte houtlook vloer.
De grootste slaapkamer is bijzonder royaal en profiteert van een mooie lichtinval door de ramen aan meerdere zijden. Vanuit deze kamer is direct een van de badkamers bereikbaar. Deze ruime badkamer is compleet uitgevoerd met een ligbad, een separate douche, toilet en een breed wastafelmeubel met twee kranen. De terracottakleurige vloertegels en grotendeels licht betegelde wanden geven de ruimte een warme uitstraling. Een brede raampartij zorgt hier voor volop daglicht.
Daarnaast is de badkamer voorzien van vloerverwarming, wat zorgt voor extra comfort en een aangename warmte.
De overige twee slaapkamers bieden volop mogelijkheden en zijn geschikt als volwaardige slaap-, werk- of hobbykamer. Ook hier zorgen de ramen aan meerdere zijden voor een aangename lichtinval en een ruimtelijk gevoel.
De tweede badkamer is vanaf de overloop bereikbaar en beschikt over een douche, toilet en wastafel. De ruimte is uitgevoerd met lichte wandtegels in combinatie met een donkere tegelvloer en is voorzien van vloerverwarming voor extra comfort. Zo beschikt deze verdieping over twee complete badkamers, wat zorgt voor extra comfort en gebruiksgemak.
Een bijzonder pluspunt is het ruime balkon, dat direct vanuit de grote slaapkamer bereikbaar is. Er is voldoende ruimte voor een gezellig zitje en dankzij de glazen balustrade blijft het open en lichte karakter behouden. Vanaf het balkon kijk je heerlijk uit over het omliggende groen.
Tweede verdieping:
Via de vaste open trap bereikt u de tweede verdieping. Onder de kap bevindt zich een royale, open ruimte met een karakteristieke uitstraling. De zichtbare houten en donker afgewerkte constructiebalken geven de verdieping een sfeervol en stoer karakter. Dankzij de twee Velux-dakramen valt er volop natuurlijk licht naar binnen.
De ruimte is afgewerkt met vloerbedekking en biedt volop mogelijkheden voor verschillende doeleinden. Zo is deze verdieping uitstekend geschikt als werkplek, hobbyruimte, speelruimte of extra slaapruimte. Ook biedt de royale oppervlakte mogelijkheden om de zolder verder in te delen en bijvoorbeeld twee ruime slaapkamers te realiseren. Met het plaatsen van twee dakkapellen kan bovendien extra licht, ruimte en stahoogte worden gecreëerd. De open kap en zichtbare balkconstructie zorgen voor een bijzondere sfeer en geven deze verdieping een geheel eigen uitstraling.
Tuin:
Rondom de woning ligt een zeer groene tuin met een combinatie van gazon, volwassen bomen, hagen, struiken en gevarieerde beplanting. De hoeveelheid groen zorgt voor een beschutte uitstraling en geeft de woning op veel plaatsen een fraai uitzicht vanuit de leefruimtes.
Direct aan de achterzijde van de woning ligt een ruim onderheid bestraat terras. Hier is volop plaats voor een grote eettafel en verschillende zitplekken. Vanuit de woonkamer is het terras rechtstreeks bereikbaar, waardoor binnen en buiten gemakkelijk met elkaar worden verbonden.
Verderop gaat het terras over in een speelser aangelegd gedeelte met grindpaden, borders en volwassen beplanting. Daarnaast beschikt de tuin over een groot gazon met meerdere bomen. De tuin strekt zich ruim rondom de woning uit en biedt daardoor verschillende plekken om buiten te zitten.
Aan de voorzijde bevindt zich een brede bestrate oprit die aansluit op de garage en de overdekte parkeerplaats naast de woning.
Madrigaalhof 6 a is een bijzonder ruime woning waar royale leefruimtes, een veelzijdige indeling en een groene buitenruimte samenkomen en die volop mogelijkheden biedt om wonen, werken en ontspannen onder één dak te combineren.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,050,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,487
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2002
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 234 m²
- Other space inside the building
- 21 m²
- Exterior space attached to the building
- 10 m²
- Plot size
- 1,285 m²
- Volume in cubic meters
- 871 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, bath, underfloor heating, 2 sinks, washstand, and toilet
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Alarm installation, outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, flue, and sliding door
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler and heat pump
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HRE 36cw5 combiketel (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Cadastral data
- GOUDA K 8541
- Cadastral map
- Area
- 1,285 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, alongside waterfront, sheltered location and in residential district
- Garden
- Surrounded by garden and sun terrace
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage and carport
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity and running water
- Insulation
- Roof insulation and insulated walls
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda