This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/groenlo/huis-kuyperstraat-2/43364287/

Description
In een rustige en kindvriendelijke straat staat deze instapklare en uitgebouwde hoekwoning mét garagebox. De woning is uitgebouwd, waardoor de begane grond over een royale leefruimte beschikt, ideaal voor een comfortabel gezinsleven. Op de verdiepingen bevinden zich vier volwaardige slaapkamers, wat volop mogelijkheden biedt voor een gezin, een thuiswerkplek of een hobbyruimte.
De totale perceeloppervlakte is 252 m², waarvan het huisperceel 224 m² en het garageperceel 28 m².
Deze ruime hoekwoning, gebouwd in 1972, heeft een inhoud van circa 456 m³ en een gebruiksoppervlakte van circa 130 m². Daarnaast beschikt de woning over een externe bergruimte van circa 19 m², bestaande uit een praktische garagebox.
De indeling is als volgt:
Begane grond:
Ruime hal/entree met toegang tot de sfeervolle en lichte woon-/eetkamer, die dankzij de grote ramen van veel natuurlijk lichtinval geniet. Vanuit de eetkamer is het terras direct bereikbaar. De open keuken is voorzien van een inbouwkeuken met gaskookplaat, afzuigkap, koelkast, vaatwasser en combi-oven. De praktische bijkeuken beschikt over aansluitingen voor wasmachine en droger. De trapopgang bevindt zich in een separate hal met toegang naar het een toilet met fonteintje.
1e Verdieping:
Overloop met toegang tot drie slaapkamers, waarvan één is voorzien van een vaste kast. De nette badkamer beschikt over een douche, een dubbele wastafel met meubel, een spiegelkast en toilet.
2e Verdieping:
Via een vaste trap te bereiken overloop met CV-berging en een royale vierde slaapkamer, voorzien van een wastafel, dakraam en airco-installatie. Deze ruimte is uitstekend geschikt als extra slaapkamer, maar leent zich ook perfect als werkruimte of hobbykamer.
De kenmerken zijn:
- Energielabel C.
- Verwarmd middels een Remeha Avanta CV-ketel (bouwjaar 2008).
- De 12 zonnepanelen zijn in 2023 geplaatst.
- De begane grond en de tweede verdieping zijn voorzien van airco-installaties.
- De woning is grotendeels voorzien van rolluiken.
- Zowel de eerste als tweede verdieping zijn voorzien van kunststof kozijnen.
- Het buitenschilderwerk ter plaatse van de begane grond is in 2024 uitgevoerd.
- Er is zowel dak- als muurisolatie.
- HR en HR+ beglazing.
- Tegenover de woning bevinden zich meerdere garageboxen, waarvan één tot deze woning behoort.
- Aan de achterzijde bevindt zich een verzorgde tuin, die via een achterom bereikbaar is. De tuin is voorzien van een terras, gazon en fraaie borders.
- Het karakteristieke centrum van Groenlo ligt op loopafstand en biedt een gevarieerd aanbod aan winkels, horeca en overige dagelijkse voorzieningen. Een fijne combinatie van rustig wonen en levendigheid dichtbij.
Tot zekerheid van de nakoming van de verplichtingen van de koopovereenkomst dient de kopende partij een bankgarantie (10% van de koopsom) te stellen bij een Nederlandse bankinstelling c.q. een waarborgsom (10% van de koopsom) te storten bij de notaris.
Aan de gegevens die in de brochure staan vermeld kunnen geen rechten worden ontleend. Aanbiedingen kunnen worden gezien als een uitnodiging tot het doen van een bod. De diensten die Scheers & Roes Makelaars verleent, geschieden onder de voorwaarden van de NVM.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 335,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,577
- Year of construction
- 1972
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 130 m²
- External storage space
- 19 m²
- Plot size
- 252 m²
- Volume in cubic meters
- 456 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, rolldown shutters, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta (gas-fired combination boiler from 2008, in ownership)
Cadastral data
- GROENLO D 395
- Cadastral map
- Area
- 224 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- GROENLO D 328
- Cadastral map
- Area
- 28 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
Garage
- Type of garage
- Garage
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda