
Eye-catcherMogelijkheid om ruime bovenwoning volledig te renoveren/moderniseren
Description
Ben je op zoek naar een ruime bovenwoning die je volledig naar eigen smaak kunt moderniseren? Dan biedt deze karakteristieke bovenwoning van circa 103 m², verdeeld over twee woonlagen, een uitstekende kans. De woning beschikt momenteel over vier slaapkamers. Op de eerste verdieping bevindt zich de voormalige woonkamer en suite. De huidige indeling is aangepast, waarbij één van de kamers als slaapkamer wordt gebruikt. Desgewenst is deze indeling relatief eenvoudig terug te brengen naar een royale, sfeervolle woonkamer en suite, waardoor de oorspronkelijke ruimtelijkheid en het karakter weer volledig tot hun recht komen.
De woning verkeert in een staat waarin grondige renovatie gewenst is. Voor wie de handen uit de mouwen wil steken, biedt dit echter de unieke mogelijkheid om een woning geheel naar eigen woonwensen en stijl te realiseren.
Indeling
Begane grond:
entree/hal met trapopgang naar de woonverdieping. Hier zijn nog fraaie glas in lood raampartijen aanwezig.
Eerste verdieping: overloop, eenvoudig toilet, woonkamer van bijna 16m² maar in potentie als woonkamer ensuite ingezet kan worden van ca. 31m² totaal zoals het oorspronkelijk ook is geweest. Natuurlijk kun je de slaapkamer ook als werkkamer of hobbykamer aanhouden. In zowel de voor- als achterkamer is een schouw aanwezig als een vast kast. Vanuit de achterkamer is er toegang tot het balkon dat over de volle breedte van de woning ligt. Vanuit de keuken kom je op hetzelfde balkon uit. Deze is eenvoudig van opzet en inrichting met ca 6m² oppervlakte. Terug naar de overloop is daar nog een vaste kast met bergruimte.
Tweede verdieping:
overloop, eenvoudige doucheruimte, bergruimte van ca. 4m² en op deze verdieping 3 slaapkamers. De achterste en voorste zijn ca. 13,4m² en 15,3m² met volop vaste kastruimte en beiden een vaste wastafel. De slaapkamer aan de achterzijde van ca. 5,8m² zou uitstekend omgebouwd kunnen worden naar een fijne badkamer. De ligging boven de keuken, maar ook de aanwezigheid van een wastafel met warm en koud water maken deze stap een stuk eenvoudiger. De beide slaapkamers aan de achterzijde bieden bovendien toegang tot het tweede balkon over de breedte van de woning met ligging op het westen.
De ligging is praktisch en aantrekkelijk: aan een doorgaande weg met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Bovendien bevinden het geliefde Noorderplantsoen en de bruisende binnenstad zich op korte afstand. Winkels, horeca, openbaar vervoer en uitvalswegen zijn eveneens gemakkelijk bereikbaar.
Kortom: een ruime bovenwoning met veel potentie, een flexibele indeling en een uitstekende locatie. Een ideale kans voor kopers die op zoek zijn naar een woning met karakter én de mogelijkheid om er hun eigen droomhuis van te maken.
* Karakteristieke bovenwoning met 2 balkons
* Pand dient nog gesplitst te worden in boven- en benedenwoning
* Geen VvE aanwezig
* Er is nog geen aardbevingsschade geclaimd en/of subsidie aangevraagd
* Funderingsrisico laag op basis van Quickscan
* As is where is clausule en niet zelf bewoond clausule van toepassing
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 265,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,573
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1938
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 103 m²
- Exterior space attached to the building
- 12 m²
- Volume in cubic meters
- 356 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 separate toilet
- Number of stories
- 1 story
Energy
- Energy label
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HR ketel (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- GRONINGEN L 697
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside busy road
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- No
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- No
© 2001-2026 funda