This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/groningen/appartement-schaepmanlaan-59/44450434/

Description
Goed onderhouden 3-kamerappartement met ruim balkon op het westen in Coendersborg
Aan de Schaepmanlaan 59 in Groningen staat dit goed onderhouden 3-kamerappartement met een ruim balkon op het westen. Het appartement is gelegen op de tweede woonlaag van een verzorgd appartementencomplex in de wijk Coendersborg. De ligging is gunstig ten opzichte van winkels in Helpman, sportvoorzieningen, openbaar vervoer en uitvalswegen.
Het appartement beschikt over een royale woonkamer van circa 40 m², twee slaapkamers, kunststof kozijnen met dubbel glas en een inpandige berging. Daarnaast is er de mogelijkheid om eenvoudig een extra slaapkamer te realiseren door de oorspronkelijke indeling terug te brengen.
Locatie & omgeving
Het appartement ligt in de wijk Coendersborg, een groene en centrale woonomgeving in Groningen-Zuid. Diverse voorzieningen zoals supermarkten, sportfaciliteiten, scholen en openbaar vervoer bevinden zich op korte afstand. Ook het stadscentrum van Groningen en de uitvalswegen richting de A7 en A28 zijn goed bereikbaar.
Indeling
Afgesloten portiek met trapopgang naar de tweede woonlaag.
Ruime entree/hal met grote inbouwkast, intercom en toegang tot alle vertrekken.
De royale en lichte woonkamer van circa 40 m² is ontstaan door het samenvoegen van twee kamers en biedt toegang tot het ruime balkon op het westen. Indien gewenst is de oorspronkelijke indeling eenvoudig terug te brengen, waardoor een extra slaapkamer gerealiseerd kan worden.
De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een 5-pits gasfornuis met wokbrander, afzuigkap, vaatwasser, oven en koelkast.
Verder beschikt het appartement over twee slaapkamers van circa 11 m² en 12 m², een toilet met fonteintje en een badkamer met douchecabine en vaste wastafel.
Onder het appartementencomplex bevindt zich een eigen inpandige berging van circa 8 m².
Bijzonderheden & extra informatie
-Goed onderhouden appartement;
-Gelegen op de tweede woonlaag;
-Royale woonkamer van circa 40 m²;
-Mogelijkheid tot het realiseren van een extra slaapkamer;
-Ruim balkon op het westen;
-Kunststof kozijnen met dubbel glas;
-Verwarming middels blokverwarming;
-Eigen inpandige berging aanwezig van circa 8 m²;
-Actieve Vereniging van Eigenaren;
-VvE-bijdrage € 219,82 per maand inclusief € 80,- voorschot stookkosten;
-Gelegen in de wijk Coendersborg.
Benieuwd naar de woning? Plan direct een bezichtiging via de bezichtigingsplanner op onze website.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available immediately
- Asking price
- € 285,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,098
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 139.82 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1967
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 92 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 8 m²
- Volume in cubic meters
- 286 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Cadastral data
- HELPMAN M 8414
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- HELPMAN M 8140A
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in residential district
- Periodic contribution
- Yes (€ 139.82 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda