This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/grootegast/huis-toutenburglaan-7/44458716/

Eye-catcherRuim, modern en duurzaam wonen in jonge woonwijk
Description
Toutenburglaan 7 in Grootegast is een royale en energiezuinige woning uit 2018 en biedt maar liefst 203 m² gebruiksoppervlak. De woning staat op een ruim perceel van 610 m² in de jonge en rustige wijk Het Roblespark, op korte afstand van goede voorzieningen en uitgestrekte wandel- en fietsgebieden. Hier woon je comfortabel, ruim en modern in een fijne woonomgeving.
De woning is traditioneel gebouwd en uitstekend geïsoleerd. Dankzij de 18 zonnepanelen, de energiezuinige HR-combiketel en vloerverwarming op de begane grond en eerste verdieping profiteer je van veel wooncomfort en lage energielasten.
Via de ruime entree kom je in de hal met toilet, voorzien van een hangcloset en fontein, en de trapopgang naar de eerste verdieping. De lichte L-vormige woonkamer van circa 40 m² biedt volop leefruimte, is voorzien van airconditioning en staat via en-suitedeuren in verbinding met de royale woonkeuken. De luxe keuken is voorzien van een kookeiland en diverse hoogwaardige inbouwapparatuur, waaronder een heetwaterkraan, koffiemachine, vaatwasser, inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, grote koelkast en een grote vriezer. Vanuit de woonkeuken geven openslaande deuren toegang tot de tuin. Aansluitend vind je de praktische bijkeuken met witgoedaansluitingen, cv-opstelling en achterentree. En een multifunctionele kamer voorzien van een eigen toilet, een keukenblok en airconditioning. Hierdoor biedt deze ruimte volop mogelijkheden als slaapkamer, werkruimte aan huis, hobbyruimte of een praktijk aan huis.
Op de eerste verdieping bevinden zich vijf ruime slaapkamers, waarvan één met een walk-in closet. De complete luxe badkamer is uitgerust met een twee persoons whirlpool, een royale douchehoek voorzien van twee douchekoppen, een dubbele wastafel met meubel en een toilet.
De tweede verdieping bestaat uit een ruime zolderverdieping die bereikbaar is via een vlizotrap en veel extra bergruimte biedt.
Ook buiten is het volop genieten. De voortuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd met siergrind, borders en fraaie bomen. De zonnige achtertuin beschikt over een groot terras, een gazon en een vrijstaande houten berging voor het opbergen van tuinmeubelen en gereedschap. De ruime bestrate oprit biedt volop parkeergelegenheid op eigen terrein.
Grootegast heeft alles wat je nodig hebt binnen handbereik. Het dorp beschikt over meerdere supermarkten, winkels, basisscholen, kinderopvang, horecagelegenheden, sportverenigingen, een bibliotheek en huisartspraktijken. Dankzij de gunstige ligging nabij de N980 en N388 ben je snel in plaatsen als Zuidhorn, Drachten en Groningen. Ook zijn er goede busverbindingen richting omliggende dorpen en steden. Daarnaast bieden het park Notaristuun, het Kolonelsbos en de omliggende natuurgebieden volop mogelijkheden om heerlijk te wandelen en te fietsen.
Ben je op zoek naar een ruime, comfortabele en duurzame gezinswoning op een mooie locatie? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging. Onze flexibele makelaars laten je Toutenburglaan 7 in Grootegast graag zien.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 729,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,591
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2018
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 203 m²
- Other space inside the building
- 19 m²
- External storage space
- 9 m²
- Plot size
- 610 m²
- Volume in cubic meters
- 817 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, optical fibre, mechanical ventilation, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HR combiketel Nefit (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- GROOTEGAST M 570
- Cadastral map
- Area
- 610 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda