
De Reseda (Bouwnr. Blok C1 01)6685 BA HaalderenKern Haalderen
€ 420,000 v.o.n.
Description
De Reseda – hoekwoning
Royale en duurzame hoekwoning met drie woonlagen en volop mogelijkheden
Ruim wonen in een groene, dorpse omgeving? De Reseda is een comfortabele hoekwoning met circa 117 m² gebruiksoppervlakte, verdeeld over drie woonlagen. De praktische indeling, twee ruime slaapkamers en de royale zolderverdieping maken dit een fijne woning met volop mogelijkheden voor nu én later.
Op de begane grond vormen de woonkamer en keuken samen het hart van de woning. De trapkast biedt handige extra bergruimte. Op de eerste verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers en de badkamer.
De tweede verdieping biedt een royale zolderruimte met de technische installaties en plaats voor de wasmachine en droger. Wil je deze verdieping nog beter benutten? Dan is het mogelijk om hier een derde slaapkamer met dakraam te realiseren. De berging bevindt zich vlak bij het woonblok.
De woningen en appartementen in Sallandsgoed worden gerealiseerd volgens het innovatieve bouwconcept van geWOONhout. Daarbij wordt op grote schaal gebruikgemaakt van hout en vindt een belangrijk deel van het bouwproces vooraf plaats onder gecontroleerde omstandigheden in de fabriek. Een duurzame en toekomstgerichte manier van bouwen, met aandacht voor kwaliteit en comfortabel wonen. Daarnaast worden de woningen en appartementen gasloos uitgevoerd, krijgen ze energielabel A+++ en worden verwarming en warm water verzorgd door een aardwarmtepomp. Zo woon je energiezuinig, comfortabel en klaar voor de toekomst.
Ook de woonomgeving sluit daarbij aan. Sallandsgoed wordt een groene, parkachtige buurt met bomen, beplanting, water en ruimte om te wandelen, spelen en elkaar te ontmoeten. De hofjes zorgen voor een herkenbaar en dorps karakter, terwijl er tegelijkertijd ruimte blijft voor privacy.
Kenmerken:
- hoekwoning
- circa 117 m² gebruiksoppervlakte
- drie woonlagen
- twee ruime slaapkamers
- mogelijkheid voor een derde slaapkamer met dakraam
- royale zolderverdieping
- berging vlakbij
- duurzame, modulaire houtbouw
Koopaanneemsom € 420.000,- VON
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 420,000 vrij op naam
- Asking price per m²
- € 4,468
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- New property
- Year of construction
- 2027
- Type of roof
- Gable roof
- Quality marks
- SWK Garantiecertificaat
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 94 m²
- Other space inside the building
- 23 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 93 m²
- Volume in cubic meters
- 420 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- Geothermal heating, partial floor heating and heat pump
- Hot water
- Geothermal heating
Cadastral data
- LINGEWAARD
- Cadastral map
- Area
- 93 m²
Exterior space
- Location
- In residential district
© 2001-2026 funda