This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/haarlem/huis-brouwersstraat-84/43169105/

Description
Fijne eengezinswoning met stadstuin, dakterras en 4 slaapkamers gelegen in een rustig straatje in de geliefde en populaire Leidsebuurt.
De woning ligt op loopafstand van het gezellige centrum van Haarlem met haar vele terrassen en winkelstraatjes.
Daarnaast zijn de stranden en duinen van Bloemendaal en Zandvoort eenvoudig en snel op de fiets bereikbaar.
In de buurt zijn er twee leuke opgeknapte speelpleinen, het Leidseplein en Brouwersplein. In het Badhuis op het Leidseplein en bij Gast kun je heerlijke koffie krijgen. Op loopafstand bevindt zich winkelcentrum Plaza West met onder andere een AH, Aldi, Action, Etos en Gall & Gall.
Het station van Haarlem, het openbaar vervoer en Nationaal Park Kennemerduinen liggen op ongeveer 10 minuten fietsafstand. Met de auto zit je zo op de randweg waarvandaan de uitvalswegen naar Amsterdam, Den Haag of Schiphol snel te bereiken zijn.
Indeling
Begane grond:
Entree, gang met meterkast en toegang tot de woonkamer.
De woonkamer verbindt alle ruimtes aan elkaar; via de openslaande deuren stap je zo de knusse stadstuin in gesitueerd op het zuidwesten. De tuin heeft een achterom (!) en een aparte berging waar de wasmachine aansluiting en cv-ketel zich bevinden.
De half-open keuken heeft eveneens een deur naar de achtertuin. In het verlengde van de keuken tref je de badkamer met toilet, douche en wastafelmeubel.
Middels de trap, met daaronder een diepe trapkast waar je heel wat proviand in kwijt kunt, bereik je de eerste verdieping.
Eerste verdieping:
Ruime overloop en drie slaapkamers;
Twee bijna identieke slaapkamers aan de voorzijde en aan de achterzijde de master bedroom. Via deze slaapkamer heb je toegang tot het zonnige dakterras. Het dakterras is niet alleen zonnig, het is dé grote verrassing van het huis! Je zit hier vrijwel alleen en je hebt een geweldig zicht op de Bavo kerk en de moestuintjes van de Leidsebuurt.
Met de weelderige bomen om je heen en het ontbreken van directe achterburen is dit een hele fijne plek voor de nodige ontspanning. In de zomer heb je hier tot laat in de avond zon.
Tweede verdieping:
Via een vaste trap ga je naar de ruime zolder. De zolder is voorzien van een dakkapel en veluxraam en biedt meer dan voldoende bergruimte en een werk/slaapkamer.
Algemeen:
- Bouwjaar 1890
- Woonoppervlakte ca. 83m2
- 3 slaapkamers
- Ruime bergzolder met werk(slaap)plek
- Achtertuin op het zuidwesten met achterom
- Dakterras (ca. 10 m2) op het zuidwesten
- Kindvriendelijke en levendige buurt
- Parkeren middels parkeervergunning
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 500,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,024
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1890
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 83 m²
- Other space inside the building
- 7 m²
- Exterior space attached to the building
- 10 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 73 m²
- Volume in cubic meters
- 335 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight and mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- Insulation
- Energy efficient window
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- HAARLEM H 498
- Cadastral map
- Area
- 73 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 17 m² (8.01 metre deep and 2.11 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Resident's parking permits
Photos 33
© 2001-2026 funda
































