This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/haler/huis-speltstraat-6/44499238/

Speltstraat 66012 RG HalerKern Haler
€ 469,000 k.k.
Description
Vrijstaand wonen in alle rust, met volop ruimte in en om de woning, dat is precies wat deze woning in het landelijke Haler je te bieden heeft. Met drie slaapkamers, een royale tuin, een serre met fraai tuincontact en een perceel van maar liefst 770 m2 is dit een ideale woning als je comfortabel wilt wonen in een groene omgeving.
Ligging
De woning is gelegen in de kern van het kerkdorp Haler, in de gemeente Leudal. Hier woon je in een rustige en landelijke omgeving, omgeven door een prachtig buitengebied waar je heerlijk kunt wandelen en fietsen. De Belgische grens ligt op enkele kilometers afstand en ook het witte stadje Thorn, de Maasplassen en het bourgondische Maaseik zijn dichtbij gelegen. Voor de dagelijkse boodschappen kun je op korte afstand terecht.
Indeling
Begane grond
Via de voortuin, die volledig is omheind en verzorgd is aangelegd met grind, bereik je de entree van de woning. De begane grond bestaat uit een sfeervolle woonkamer aan de voorzijde met toegang tot de verdieping en de kelder. De dichte keuken is vernieuwd in 2018 en beschikt over een 5 pits gaskookplaat, RVS dampkap, koelkast, vaatwasser en een combimagnetron. Aansluitend bevinden zich een tussenhal, toiletruimte, stookruimte en de badkamer. De badkamer is voorzien van vernieuwd sanitair. De royale serre vormt een fijne extra leefruimte met veel lichtinval en direct contact met de tuin. Hier is tevens een tweede kachel aanwezig, wat zorgt voor extra comfort en sfeer. De kelder biedt praktische bergruimte.
Eerste verdieping
Op de verdieping bevinden zich drie slaapkamers en een separate toiletruimte. De ruime slaapkamer aan de achterzijde is voorzien van airconditioning uit 2019. Via de overloop is middels een luik toegang tot een vliering.
Tuin en garage
Je beschikt over een zeer royale tuin met een uitstekende zonligging en verrassend veel privacy. De tuin is volledig omheind en ingericht met een groot terras, gazon, buitenkraan en meerdere overkappingen. Daarnaast is er een achterom aanwezig. De garage is voorzien van een vernieuwd dak uit 2017 en is momenteel omgebouwd tot kennel, maar kan desgewenst weer in gebruik worden genomen als garage of voor andere doeleinden.
Bijzonderheden
- De woning is grotendeels voorzien van rolluiken
- Recent (2026) zijn verschillende zaken nog vernieuwd aan de woning zoals o.a. het stucwerk, schilderwerk, binnendeuren, trapbekleding, toiletten en laminaatvloeren
- De serre is voorzien van vloerisolatie
- De achtertuin is vernieuwd, inclusief pergola en schuttingen
- De woning beschikt over twee kachels, in de woonkamer en in de serre
- De voordeur is vernieuwd
- Er is een elektrische grondwaterpomp aanwezig
- De woning is voorzien van spouwmuurisolatie uit 2021
- Er zijn 16 zonnepanelen aanwezig uit 2015
- De CV-ketel betreft een HR Excellent Nefit installatie met een verplaatsbare digitale thermostaat van Tado
Kortom
Een vrijstaande woning met veel ruimte, privacy en een royaal perceel op een rustige locatie in Haler. Ideaal als je landelijk wilt wonen met volop mogelijkheden in en om de woning.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 469,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,941
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1955
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 119 m²
- Other space inside the building
- 7 m²
- External storage space
- 24 m²
- Plot size
- 770 m²
- Volume in cubic meters
- 470 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories, a loft, and a basement
- Facilities
- Air conditioning, passive ventilation system, rolldown shutters, flue, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2004, in ownership)
Cadastral data
- HUNSEL C 1947
- Cadastral map
- Area
- 770 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road
- Garden
- Back garden and front garden
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda