This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/hattem/huis-pannekoekenkamp-2/43039166/

Description
HET IS HELAAS NIET MEER MOGELIJK OM EEN AFSPRAAK IN TE PLANNEN VOOR EEN BEZICHTIGING VAN DEZE WONING. WIL JE OP DE RESERVELIJST? DAN ONTVANGEN WIJ GRAAG JOUW GEGEVENS.
Vrijheid voor de deur, een fijne tuin op het westen met een grote schuur, een mooi landgoed aan het einde van de straat én ook nog eens zonder grote kosten te betrekken! Pannekoekenkamp 2 in Hattem is een strak afgewerkte en sfeervolle eindwoning met een lichte woonkamer met tuindeuren, een moderne keuken, drie slaapkamers en erg handig: een vaste trap naar de zolder. Je woont hier aan een rustige eenrichtingsweg dichtbij landgoed Molecaten én dichtbij de binnenstad met verschillende winkels en gezellige terrasjes.
Indeling
Begane grond: entree, toilet, trapopgang met praktische trapkast, lichte woonkamer (ca. 23 m²) met gaaf wandmeubel en tuindeuren, open keuken voorzien van een strakke L-vormige keukenopstelling uit 2020 met gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelkast en oven, deur naar de tuin.
1e Verdieping: overloop, handige wasruimte met opstelplaats voor de wasapparatuur, 3 slaapkamers (ca. 7½, 9 en 10½ m²) met rolluiken aan de achterzijde, compacte badkamer met doucheruimte en wastafel.
2e Verdieping: via vaste trap te bereiken voorzolder met dakraam en cv-ketel, praktische bergzolder.
De tuin is gunstig gelegen op het westen en is voorzien van een grote schuur met een overdekt zitje. De schuur heeft een oppervlakte van ca. 14 m². Door de ligging op het westen kun je op zomerse dagen een groot deel van de dag heerlijk van de zon genieten. Aan de zijkant heeft de tuin een poort naar het zijpad.
Pannekoekenkamp 2 in Hattem is gebouwd in 1953, is grotendeels geïsoleerd en voorzien van spouwisolatie, vloerisolatie onder de woonkamer, dakisolatie en dubbele beglazing. De cv-ketel is van 2024. De woning heeft een energielabel C.
Bijzonderheden
- Fijn plekje! Geen overburen en dichtbij landgoed Molecaten
- Lichte woonkamer met opvallend veel vrijheid
- Open keuken met moderne keukenopstelling
- Drie slaapkamers op de 1e verdieping
- Compacte badkamer
- Via vaste trap te bereiken ruime bergzolder
- Tuin op het westen met grote schuur
- Energielabel C
- Eigen website pannekoekenkamp2.nl
De locatie dichtbij landgoed Molecaten en de vrijheid voor de deur zal jou zeker aanspreken! En Pannekoekenkamp 2 is bovendien een keurige eindwoning die je in principe zo kunt betrekken. Heb jij interesse in dit fijne huis op dit mooie plekje? Maak dan snel een afspraak met Knol Makelaardij voor een bezichtiging! Tot snel bij Pannekoekenkamp 2 in Hattem!
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 359,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,993
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1953
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 72 m²
- Other space inside the building
- 9 m²
- External storage space
- 14 m²
- Plot size
- 160 m²
- Volume in cubic meters
- 280 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, and optical fibre
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- HATTEM D 6674
- Cadastral map
- Area
- 160 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- On the edge of a forest, alongside a quiet road and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 77 m² (12.45 metre deep and 6.20 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Photos 35
© 2001-2026 funda


































